(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

7 toreb, materac 200/90 (Nr 5369426)

Waga w kg (łączna):

65

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 419.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 4 lis 2019 do 7 lis 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Zielona Wieś

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i długotrwałym procesem, jednak kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych problemów.

            W pierwszym etapie warto zrobić eliminację posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub gdy jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych mebli nadadzą się mocne kartony, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. porozdzielać naczynia na kilka pakunków, żeby bez trudności było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy surowce izolujące, takie jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej delikatne meble, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować koce, pościel i zakleić standardową taśmę klejącą. Tymczasem małe meble owińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zlecając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne problemy w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują wyjątkowe kryteria odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz zabezpieczenie twojego dobytku.