(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-26 23:32

73-110 Stargard do 12-230 Biała Piska termin 29.11.16

(Nr 1457002)

Długość [m]:

1,8

Szerokość [m]:

0,5

Wysokość [m]:

1,9

Waga w kg:

80.00

Ilość sztuk:

6 paczek

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Dystans: 742.60 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

990 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-11-2016, 10:43

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-27 do 2016-12-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Dzień dobry :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Miłego dnia.

Cena (zawiera VAT): 990 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy obmyślamy transport mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany wyposażenia mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na kilka zagadnień, gdyż pomyłki na etapie organizowania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości lub zasobów finansowych. Komplikacje mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez kolejnych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli, bądź do totalnego uszkodzenia i konieczności kupna nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, kiedy transportujemy stare meble, powinno się oczywiście je opróżnić z rzeczy i oczyścić, przykładowo mokrą szmatką. Później należałoby zastanowić się, czy dany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku starszych mebli demontaż ich, może być to niebezpieczne, dlatego że elementy bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo sofa może stracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Natomiast przy bardzo dużych przedmiotach, takich jak np. szafa, wypadałoby wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty należy później należycie zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydatne są stare pledy, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając specjalnie uwagę na newralgiczne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają umiejętność do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwracać czujność na szklane części, np. szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu doskonale utrzymuje całość w miejscu. Żeby odszukać wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu bezpłatnego zlecenia, otrzymamy dużo interesujących propozycji przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Aby jak najefektywniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę transportową, warto w ogłoszeniu dokładnie opisać wszystkie rozmiary przygotowanych do transportu rzeczy, a również opisać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Niemcy, Stargard Szczeciński, 73-110, Sadowa , 29

Od 28 lis 2016 do 29 lis 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Biała Piska, 12-230, Zatorze, 3

Od 29 lis 2016 do 30 lis 2016