(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Samochody Dodano: 2013-05-28 16:04

76300 Sotteville les rouen Francja

(Nr 170763)

Marka i model:

RENAULT M200.16

Dystans: 1533.90 km

Informacje dodatkowe:

wysokość 3,11 długość 7,5 waga ok. 10t + przyczepka 1 osiowa dł ok 2,5 m (przyczepka do odbioru kilka kilometrów od miejsca postoju samochodu)

Oferty od Przewoźników (0)

7700 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-05-2013, 16:33

Załadunek możliwy w terminach:

od 2013-05-28 do 2013-06-08

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 7700 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu samochodu pojawia się najczęściej, kiedy nabywamy nowy samochód lub sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, np. z Czech. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i wymiary oraz trasa.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować samochód?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach dostaniemy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie aut. W trakcie wyboru przewoźnika należy przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Metody przewożenia pojazdu

    Do transportu wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne przymocowanie samochodu – koła wozu powinny być przypięte czteroma pasami mocującymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał położenia podczas przewozu. Trzeba nie zapominać również, iż właściwa masa przyczepy nie powinna przerastać faktycznej masy auta ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie transportować wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jak waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy transport w firmie na terenie Unii Europejskiej, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, który upełnomocnia firmę do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Francja, Sotteville les rouen , 76300

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Boronów, 42-283

Termin elastyczny