(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2016-11-25 18:12

7m3 Papy z demontażu Lipsk-Bolesławiec

(Nr 1452762)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

1.15

Waga w kg:

10000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Luz

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 268.90 km

Informacje dodatkowe:

Do Zabrania z Lipsk do Bolesławiec-Trzebień 59-700 7m3 Papy z demontażu waga 10ton wszystkie potrzebne dokumenty na transport zakupionego odpadu przewoźnik dostanie jeżeli potrzebuje proszę o propozycje cenowe Załadunek na miejscu przez pracowników

Oferty od Przewoźników (0)

3490 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-11-2016, 10:12

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-27 do 2016-12-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Dzień dobry :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Miłego dnia.

Cena (zawiera VAT): 3490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport różnych ładunków

    Koszt transportu pozostałych ładunków bywa uzależniony od wielkości ładunku, terminu transportu jak również od odległości pomiędzy miejscem załadunku i rozładunku.

Klasyfikacje ładunków

    Transport ładunków rozdzielamy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

    Palety - obejmują platformę, na której ustawia się nieduże przedmioty lub opakowania. Najbardziej używanym typem palety są palety euro. Na nich zazwyczaj przewozi się artykuły spożywcze, paczki, towary budowlane (na przykład farby, kamień itd.), okna czy produkty chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz towaru, który musi być przewożony pojazdem - Tirem oraz zajmuje zaledwie część przestrzeni ładunkowej. Do takiego rodzaju transportu stosuje się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do przewozu ładunku, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej pojazdu ciężarowego.
Przy takim typie transportu korzysta się z różnego typu ciężarówki.

    Pojemniki metalowe – Transport niektórych towarów może wymagać kontenera – przede wszystkim w przypadku transportu ładunków w postaci płynu oraz ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można też przewozić towary drobne w opakowaniach – skrzyniach, kartonach itp. W kontenerach można przewozić także palety.

    Ciężarówka – wywrotka – służy do przewozu ładunków płynnych i kawałkowych – łatwo rozpoznać ją po charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przekręconej do tyłu lub na bok.

    Pozostałe towary – towary, które nie zaliczają się do powyższych kategorii można zaliczyć do tzw. towarów pozostałych. Znajdziemy tu m.in. zlecenia dotyczące transportu popiołu czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Niemcy, Lipsk

Od 28 lis 2016 do 30 lis 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Bolesławiec , 59-700

Od 28 lis 2016 do 30 lis 2016