(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-04-28 00:37

8

(Nr 2639920)
8

Długość [m]:

11000

Szerokość [m]:

2200

Wysokość [m]:

2200

Waga w kg (łączna):

8000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Materiał budowlany

Budżet zlecenia [zł]:

8000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2367.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Przewóz ładunku zlecany na pełną ciężarówkę przyciąga głównie zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie zmieniają miejsce zamieszkania. Wypada przed zamówieniem takiego przewozu uściślić parę najważniejszych tematów.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy sposób załadunku jak i rozładunku towaru. Jeśli znajduje się na paletach, to nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe mogące unieść jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu rozładunku. W przypadku drobnicy czy też ładunków sypkich, warto ustalić, czy potrzebna jest górna plandeka i czy do przewozu starczy nieprzykryta naczepa. Jeśli potrzebujemy przetransportować płody rolne, towary spożywcze, wówczas może okazać się niezbędne użycie pojazdu-chłodni. Pamiętajmy, że przewóz towarów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie właściwych papierów, dodatkowo w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w niektórych państwach należy się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

            Po ustaleniu swoich kryteriów, najczęściej można znaleźć firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Dlatego że, ogłoszenia na niej wystawione, trafiają do bardzo dużej ilości specjalistycznych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do transportu różnorodnych ładunków, a olbrzymia konkurencja pozwala dostanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Gdańsk, 80-001, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Skibotn, 9143, Norwegia

Termin elastyczny