(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2018-04-05 17:26

8-10 motorcykli z UK do Malaga i z powrotem do UK..

(Nr 2551888)
8-10 motorcykli z UK do  Malaga i z powrotem  do UK..

Marka i model:

Bmw ,KTM, Yamaha...

Waga w kg (łączna):

250.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2424.00 km

Informacje dodatkowe:

Szykam transportu 8 do 10 motorow naraz wraz z kuframi. Motory o wadze 200-250 kg + bagaze. Transport motorow ma byc w dwie strony - Z Leicester do Malaga i po 8 dnich transport Malaga - Leicester Termin transportu przelom wrzesien - pazdziernik Transport ma ubezpieczony.

Oferty od Przewoźników (0)

20000 zł

ID firmy: 526236
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-04-2018, 22:31

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-09-01 do 2018-10-21

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

2 busy plandeka i blaszka najazdy ocp na 500 tyś euro

Cena (zawiera VAT): 20000 zł

Wiadomości:

39900 zł

ID firmy: 66092
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-04-2018, 10:28

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-04-06 do 2018-05-06

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Gabrysia K.

Cena (zawiera VAT): 39900 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport motocykli lub skuterów

    Motocykle oraz skutery to zwykle cenne ładunki, które wydają się całkiem niełatwe do unieruchomienia podczas przewozu. Trudne - niemniej jednak tylko pozornie. Dobrze zamocowany jednoślad na pewno przetrwa drogę bez jednej skazy.

     Mocowanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie pojazd transportowany. W przypadku transportu na przyczepie, obowiązkowe będą 4 taśmy trzymające, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motocykli wystarczą tylko 2, gdyż dysponują one prowadnice uniemożliwiające przemieszczanie się pojazdu. Ważne jest, żeby taśmy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odpiąć podczas jazdy, a również trzeba uważać, aby nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w fachowym sklepie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motory i skutery można też transportować w osłoniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto wyłącznie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na bokach wozu i pomiędzy przewożonymi przedmiotami.

    Żeby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, należałoby przed wyjazdem osuszyć bak motocykla, który może w trakcie jazdy rozchlapać się na nierównościach. Istnieją również platformy mocowane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć jednoślad lub skuter i często nie blokują całego miejsca w aucie.

     Należy zazwyczaj wypytać o wszelkie drobiazgi i warunki, w których nasz motor będzie przewożony, a również, czy przewoźnik ma najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności np. deski jest niepewne i zagraża zniszczeniem motocykla lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca końcowego.

     Wystawiając ofertę przewozu w serwisie Clicktrans.pl można dostać sporo ciekawych ofert od profesjonalnych firm transportowych, które przewożą tego typu sprzęt dość często. Ceny za przewóz na trasach europejskich kształtują się do 0,6 zł za kilometr. Można często znaleźć okazję i zapłacić dużo taniej, dzieje się tak, w przypadku kiedy firma transportowa może zabrać pojazd na zasadzie doładunku lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Leicester, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Malaga, Hiszpania

Termin elastyczny