(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2017-09-07 23:52

8 caravans 5m, 1200kg each

(Nr 2016104)

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2.3

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

1200.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1388.00 km

Informacje dodatkowe:

Please tell the price per caravan if loaded 2, 5 or 10 caravans on the truck. Time frames are flexible. All caravans are on same Dusseldorf parking.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport przyczepy kempingowej

    Transport przyczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do tanich. W trakcie transportowania tego ładunku, niezbędne jest posiadanie ciężarówki lub innego profesjonalnego pojazdu dostosowanego do przewozu innych pojazdów. Przewoźnicy, którzy zdecydują się w kwestii przetransportowania naczepy kempingowej, powinni otrzymać garść informacji od właściciela naczepy. Istotne czynniki decydujące o cenie transportu: wymiary, waga, odległość do pokonania oraz deklarację, czy naczepa jest niezepsuta. Sprawna naczepa kempingowa powinna posiadać działające koła, charakteryzuje ją to, że można wtoczyć ją na pojazd. W innym przypadku trzeba posiadać specjalistyczną maszynę, np. mini dźwig. Cena transportu przyczepy kempingowej uzależniona jest też od tego, czy przewoźnicy traktują ten transport jako dodanie sprzętu do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny transport - tylko tej konkretnej naczepy. Na przykład, przewóz przyczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), zapłacono 800 PLN czyli taniej o 510 zł w stosunku do cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła zaproponować niższą cenę, ze względu na to, że przewóz tej naczepy kempingowej został zrealizowany na zasadzie doładunku do istniejącego transportu.

    Przed transportem naczepy kempingowej, istotne bywa, żeby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane przedmioty, albo je odpowiednio przymocować tak, aby w trakcie transportu nie zniszczyły niczego w środku przyczepy.

    Kiedy chcemy skorzystać z możliwości tańszego transportu, trzeba zlecić transport naczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil wiadomość dotrze do tysiąca firm transportowych, które przyjrzą się temu zleceniu oraz zaoferują ciekawą cenę. Wówczas pozostaje przyjąć najlepszą propozycję.

Adres i termin nadania

Dusseldorf, Niemcy

Od 24 wrz 2017 do 31 paź 2017

Adres i termin dostawy

Barcelona, Hiszpania

Termin elastyczny