(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

8 kartonów Ikea przeprowadzkowych (Nr 5739447)

8 kartonów Ikea przeprowadzkowych

Waga w kg (łączna):

100

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Dystans: 1274.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Norwegia, Østfold, Skjeberg

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz czasochłonnym procesem, ale gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy wykonać selekcję posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się mocne pudła, które warto zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić naczynia na kilka kartonów, aby nietrudno było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Większe meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Gdy mamy materiały osłaniające, np. jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej kruche przedmioty, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, pościel i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Natomiast małe rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zlecając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, lub trudności w podjeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli występują specjalne kryteria odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie twojego mienia.