(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-08-30 15:08

8 m³ towaru w workach (odziez)

(Nr 1997381)
8 m³ towaru w workach (odziez)

Długość [m]:

200

Szerokość [m]:

245

Wysokość [m]:

220

Waga w kg (łączna):

2000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Towar w workach (odziez)

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 3069.00 km

Informacje dodatkowe:

Odziez w workach, 8m³. Mozna spokojnie doladowac na inny towar. Termin odbioru elastyczny. Prosze o wycene tego transportu. Pozdrawiam.

Oferty od Przewoźników (0)

3290 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 17:13

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-30 do 2017-09-10

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 3290 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zajęcie kawałka przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy posiadamy do przetransportowania mniejszy towar, który nie potrzebuje skorzystania z pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje zagospodarowania dużej płaszczyzny, wtedy użycie takiego wariantu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest właściwe. 


Do ciężarówek używanych w przewozie LTL zalicza się samochody, których waga jest większy niż 3,5 t. i inne samochody spełniające warunki ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się duże kontenery meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe , jak także samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki typu: firanka lub furgon. Typ samochodu ciężarowego powinien być dostosowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W wyliczeniach ceny przewozu ładunku w obrębie LTL, kluczowe są tego ładunku parametry – ciężar i wielkość. Wypada również dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały zapakowane. Jeżeli tak, wypada opisać ładunek. Ważna bywa również informacja w temacie usługi – czy wlicza się w nią wyłącznie przewóz, czy przykładowo załadunek oraz rozładunek. Znaczącą daną jest również termin zrealizowania transportu.

Ładunki przewożone w zakresie LTL to z reguły palety, paczki, meble, a czasem zdarzają się fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeżeli transport niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z alternatywy – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Przemyśl, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Madryt, Hiszpania

Termin elastyczny