(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-08-30 15:08

8 m³ towaru w workach (odziez)

(Nr 1997381)
8 m³ towaru w workach (odziez)

Długość [m]:

200

Szerokość [m]:

245

Wysokość [m]:

220

Waga w kg:

2000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Towar w workach (odziez)

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 3069.00 km

Informacje dodatkowe:

Odziez w workach, 8m³. Mozna spokojnie doladowac na inny towar. Termin odbioru elastyczny. Prosze o wycene tego transportu. Pozdrawiam.

Oferty od Przewoźników (0)

3290 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 17:13

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-30 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 3290 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to skorzystanie z kawałka przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli posiadamy do przetransportowania mniejszy towar, który nie potrzebuje użycia pełnej ciężarówki lub który nie wymaga wykorzystania całej płaszczyzny, wówczas użycie takiej kategorii jak: niepełna ciężarówka jest trafne. 

    Do samochodów ciężarowych stosowanych w przewozie LTL zalicza się wozy, których waga jest większy niż 3,5 tony oraz pozostałe samochody spełniające warunki ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się spore kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe oraz ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe w wersji: firanka oraz furgon. Wariant samochodu ciężarowego wypadałoby aby był dostosowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

    W oszacowaniu ceny transportu ładunku w obrębie LTL, istotnejego parametry – ciężar i gabaryty. Powinno się także dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały zapakowane. Jeżeli tak, powinno się opisać pakunek. Ważna bywa również informacja w kwestii usługi – czy obejmuje wyłącznie przewóz, czy przykładowo załadunek oraz wyładunek. Ważnym elementem jest także termin wykonania transportu.

    Ładunki przewożone w ramach LTL to zazwyczaj palety, narzędzia, meble, a czasem zdarzają się fragmenty elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, gdy transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy, aby przetransportować nasz ładunek, warto skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego przewozem całonaczepowym.


Adres i termin nadania

Przemyśl, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Madrid, España

Termin elastyczny