(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-08-30 15:08

8 m³ towaru w workach (odziez)

(Nr 1997381)
8 m³ towaru w workach (odziez)

Długość [m]:

200

Szerokość [m]:

245

Wysokość [m]:

220

Waga w kg:

2000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Towar w workach (odziez)

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 3069.00 km

Informacje dodatkowe:

Odziez w workach, 8m³. Mozna spokojnie doladowac na inny towar. Termin odbioru elastyczny. Prosze o wycene tego transportu. Pozdrawiam.

Oferty od Przewoźników (0)

3290 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 17:13

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-30 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 3290 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to użycie fragmentu przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli dysponujemy do przetransportowania niewielki towar, który nie wymaga zagospodarowania pełnej ciężarówki lub który nie wymaga zajęcia dużej płaszczyzny, wówczas użycie takiego typu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest prawidłowe. 

    Do ciężarówek używanych w transporcie LTL kwalifikuje się wozy, których waga przewyższa 3,5 tony oraz inne samochody spełniające zasady ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się ciężarowe pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe oraz ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki klasa: firanka i furgon. Typ ciężarówki wypadałoby aby był dostosowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wytypowanej przez nas kategorii.

    W wycenie transportu ładunku w ramach LTL, ważne są tego ładunku parametry – waga i gabaryty. Należy także dołączyć informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeżeli tak, powinno się opisać paczkę. Kluczowa bywa również informacja na temat usługi – czy obejmuje wyłącznie przewóz, czy przykładowo załadunek i rozładunek. Zasadniczą informacją jest także termin wykonania usługi.

    Ładunki przewożone w ramach LTL to z reguły palety, narzędzia, meble, a nawet części elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, kiedy przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, można skorzystać z alternatywy – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Przemyśl, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Madrid, España

Termin elastyczny