(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-06-05 09:41

8 metrów x 2,4 m

(Nr 1827683)
8 metrów x 2,4 m

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

2,4

Wysokość [m]:

2

Waga w kg:

3000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 95.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1050 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 21:53

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-18

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam BIURO :) :)

Cena (zawiera VAT): 1050 zł

Wiadomości:

1200 zł

ID firmy: 40965
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 14:24

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-09

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

oferta odrzucona

2017-06-09, 14:22

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to użycie kawałka powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli posiadamy do przetransportowania drobny ładunek, który nie potrzebuje skorzystania z pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje zajęcia dużej płaszczyzny, wówczas wybranie takiego wariantu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest stosowne. 


Do samochodów ciężarowych używanych w transporcie LTL kwalifikuje się pojazdy, których ciężar przewyższa 3,5 t. i pozostałe pojazdy spełniające wymagania ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się pokaźne pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe oraz samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki klasa: firanka oraz furgon. Typ ciężarówki wypadałoby aby był przystosowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W kalkulacjach ceny transportu ładunku w obrębie LTL, ważne są tego ładunku parametry – ciężar i wielkość. Należy także dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały spakowane. Jeśli tak, trzeba opisać ładunek. Ważna jest również informacja w kwestii usługi – czy zalicza się do niej tylko przewóz, czy również załadunek oraz rozładunek. Kluczowy jest także czas realizacji transportu.

Ładunki transportowane w obszarze LTL to zwykle palety, paczki, meble, a nawet elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, gdy przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z alternatywy – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Rymań, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Krąpiel, Stargard Szczeciński, Polska

Termin elastyczny