(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-06-05 09:41

8 metrów x 2,4 m

(Nr 1827683)
8 metrów x 2,4 m

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

2,4

Wysokość [m]:

2

Waga w kg:

3000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 95.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1050 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 21:53

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-18

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam BIURO :) :)

Cena (zawiera VAT): 1050 zł

Wiadomości:

1200 zł

ID firmy: 40965
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 14:24

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-09

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

oferta odrzucona

2017-06-09, 14:22

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to użycie kawałka powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli mamy do przetransportowania nieduży towar, który nie wymaga użycia pełnej ciężarówki lub który nie wymaga użycia dużej płaszczyzny, wówczas wzięcie takiego typu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest najodpowiedniejsze. 

    Do samochodów ciężarowych używanych w transporcie LTL zalicza się pojazdy, których ciężar przekracza 3,5 t. oraz pozostałe maszyny spełniające warunki ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się duże pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe oraz ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe w wersji: firanka i furgon. Typ ciężarówki wypadałoby aby był przystosowany do przetransportowania naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

    W oszacowaniu kosztów przewozu ładunku w ramach LTL, ważne są jego parametry – ciężar i wielkość. Wypada także dodać informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały spakowane. Jeżeli tak, trzeba opisać pakunek. Kluczowa bywa również informacja na temat usługi – czy zalicza się do niej wyłącznie transport, czy również załadunek i rozładunek. Ważnym elementem może być także czas zrealizowania transportu.

    Ładunki przewożone w ramach LTL to z reguły paczki z odzieżą, narzędzia, maszyny, a nawet elementy elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, gdy przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Rymań, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Krąpiel, Stargard Szczeciński, Polska

Termin elastyczny