(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2017-05-30 06:09

8 osób

(Nr 1818093)
8 osób

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Potrzebny transport dla 8 osób z bagażami w dniu 20 sierpnia

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport pasażerów

    Transport podróżnych może być realizowane samochodem osobowym (taksówką), małym busem (do 7 osób plus kierowca) lub autobusem (pojazdem przystosowanym do przewozu więcej niż 9 pasażerów. Firma przewożąca podróżnych powinna mieć dokument kompetencji zawodowych i odpowiednie uprawnienia oraz licencje na przewozy krajowe osób, a także (w przypadku transportów poza granice kraju) – licencję na międzynarodowy przewóz osób.

Koszt transportu ludzi

    Koszt przewozu ludzi uzależniony jest często od długości trasy podróży, a także od ilości ludzi oraz wagi i wielkości walizki, którą ze sobą zabierają pasażerowie. Firmie transportowej w wyczerpującej wycenie transportu pasażerów, przyda się posiadanie wiedzy w temacie ilości walizek i toreb jak również innych transportowanych przedmiotów – wypadałoby podać informację o szczegółowej wadze i o rozmiarach każdej sztuki pakunku. W momencie, gdy nie znasz szczegółowych wartości, wyszacuj je i poinformuj firmę przewozową, że przekazane przez Ciebie parametry są przybliżone.

    Wyznaczając kurs podróży warto podać szczegółowe adresy – w momencie, kiedy część osób jedzie do odrębnego miejsca docelowego, należy poinformować o tym przewoźnika zawczasu, tak aby mógł właściwie zaplanować trasę.

    Przykładowo, za przewóz pasażera wraz z walizkami na trasie Reken (Niemcy) - Manchester (UK) zapłacono 400 zł. Za przewóz podróżnej wraz z psem na trasie Luton (UK) – Szczecin wydano 550 złotych. Transport podróżnego z Wellingborough (Wielka Brytania) do Roermond (Holandia) łączył się z kosztem 250 zł.

Adres i termin nadania

Ostrów Wielkopolski, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Katowice, Polska

Termin elastyczny