(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-07-25 07:23

8 paczek do UK

(Nr 1920871)
8 paczek do UK

Długość [m]:

0.8

Szerokość [m]:

0.4

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

27.00

Ilość sztuk:

8

Dystans: 1925.00 km

Informacje dodatkowe:

Zlecę transport 8 paczek po 27kg z Polski do UK

Oferty od Przewoźników (0)

700 zł

ID firmy: 73098
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-07-2017, 10:55

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-27 do 2017-07-28

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-07-26, 10:53

Opis oferty:

Witam zachecam do skorzystania z naszych usług.Zrealizujemy zlecenie w każdym terminie,do uzgodnienia po kontakcie telefonicznym lub e-mail.Jeżdzimy 3x w tygodniu tak że z terminami nie ma problemu.Realizujemy transporty całopojazdowe jak i doładunki.Obsługujemy firmy oraz klientów indywidualnych.Przewozimy; palety,meble,motocykle,quady,materiały budowlane itp. oraz relizujemy kompleksowe przewrowadzki.Pomoc w załadunku i rozładunku.Mienie ubezpieczone na czas transportu-polisa ocp,list przewozowy cmr. Zapraszamy.Witam zachecam do skorzystania z naszych usług.Zrealizujemy zlecenie w każdym terminie,do uzgodnienia po kontakcie telefonicznym lub e-mail.Jeżdzimy 3x w tygodniu tak że z terminami nie ma problemu.Realizujemy transporty całopojazdowe jak i doładunki.Obsługujemy firmy oraz klientów indywidualnych.Mienie ubezpieczone na czas transportu-polisa ocp,list przewozowy cmr. Zapraszamy.

Cena (zawiera VAT): 700 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki zależy od jej gabarytów, ciężaru oraz od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej ciekawą usługę transportu przesyłki, warto wystawić bezpłatne ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem warto zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Te informacje są szczególnie istotne, jeśli chcemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Zanim wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując paczkę do przewozu warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto naładować fragmentami styropianu, papieru lub materiałem. Szczególnie delikatne paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania przesyłki?

    Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim umieścimy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, usuńmy wszelkie zbędne naklejki i objaśnienia, które mogą zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić klapy kartonu. Na zewnątrz kartonu przyklejmy widoczną kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Czaniec, Polska

Od 26 lip 2017 do 31 lip 2017

Adres i termin dostawy

Swansea, Wielka Brytania

Od 27 lip 2017 do 5 sie 2017