(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-11-21 18:46

8 paczek z Berlina do Zawiercia

(Nr 2170308)
8 paczek z Berlina do Zawiercia

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

30

Waga w kg (łączna):

25.00

Ilość sztuk:

8

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 559.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej wymiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej ciekawą usługę przewozu przesyłki, należy opublikować darmowe zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Dodatkowo przed samym transportem warto określić rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Takie informacje są bardzo istotne, jeżeli chcemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Przed tym zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując paczkę do transportu warto pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy napakować fragmentami styropianu, papieru lub materiałem. Bardzo kruche przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać surowce do zapakowania przesyłki?

    Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy rzecz do pudła, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszystkie zbędne naklejki i teksty, które mogłyby zmylić przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić wierzch kartonu. Na zewnątrz kartonu przyklejmy widoczną kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Berlin, 10117, Niemcy

Od 22 lis 2017 do 3 gru 2017

Adres i termin dostawy

Zawiercie, Polska

Od 22 lis 2017 do 3 gru 2017