(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

8 paczek z polski do Holandii (Nr 5427098)

Długość [m]:

0.8

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.7

Waga w kg (łączna):

40

Liczba sztuk:

8

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1243.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Świętokrzyskie, Łukowa

Od 10 lis 2019 do 23 lis 2019

Adres i termin dostawy

Holandia, Flevoland, Zeewolde

Od 10 lis 2019 do 25 lis 2019


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej kształtów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej ciekawą opcję przewozu pakunku, opłaca się opublikować darmowe ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem warto zaznaczyć rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Te wskazówki są szczególnie ważne, jeżeli planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej czujności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, utwierdź się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując paczkę do transportu należy nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto naładować fragmentami styropianu, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj kruche przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania pakunku?

 

Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie nieprzydatne etykiety i napisy, które mogą zmylić przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Do powierzchni pudła przyklejmy widoczną kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).