(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

8 paczek z Wrocławia do Krakowa (Nr 5603851)

8 paczek z Wrocławia do Krakowa

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

0.3

Wysokość [m]:

0.2

Waga w kg (łączna):

100

Liczba sztuk:

8

Dystans: 273.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Od 13 gru 2019 do 13 sty 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu paczki zależy od jej gabarytów, ciężaru i od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą usługę przewozu przesyłki, opłaca się wystawić za darmo ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Ponadto przed samym transportem dobrze jest określić typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są szczególnie istotne, gdy planujemy przetransportować paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Przed tym wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do transportu opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto naładować fragmentami trocin, gazet lub materiałem. Zwłaszcza delikatne pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć materiały do owinięcia paczki?

 

Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do pudła, oszacujmy jego stan, usuńmy wszelkie zbyteczne etykiety i napisy, które mogłyby zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na zewnątrz pudła przymocujmy widoczną kartkę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).