(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-25 20:54

8 paquetes lisboa

(Nr 2321624)
8 paquetes lisboa

Długość [m]:

600

Szerokość [m]:

400

Wysokość [m]:

400

Waga w kg (łączna):

17.00

Ilość sztuk:

8

Dystans: 0.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej ciekawą usługę transportu przesyłki, warto opublikować za darmo ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem można określić rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Te wskazówki są bardzo istotne, gdy chcemy przetransportować pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Nim zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując przesyłkę do wysyłki należy nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można naładować fragmentami trocin, papieru lub materiałem. Nadzwyczaj kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać materiały do zapakowania pakunku?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim włożymy przedmiot do opakowania, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne etykiety i teksty, które mogłyby zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić klapy pudła. Na zewnątrz kartonu przyklejmy widoczną kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Lizbona, 1100-148, Portugalia

6 lut 2018

Adres i termin dostawy

Lizbona, 1100-148, Portugalia

16 lut 2018