(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

8 rolek / każda 24kg 60x60x15cm (Nr 5895916)

Długość [m]:

0.60

Szerokość [m]:

0.60

Wysokość [m]:

0.15

Waga w kg (łączna):

200

Liczba sztuk:

8

Dystans: 437.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Czechowice-Dziedzice

Od 2 mar 2020 do 12 mar 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Pakość

Od 4 mar 2020 do 15 mar 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej kształtów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną usługę przewozu paczki, warto wystawić darmowe ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Ponadto przed samym transportem można zaznaczyć rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Te informacje są szczególnie ważne, jeżeli chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Nim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując paczkę do transportu trzeba pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można napakować kawałkami styropianu, gazet lub gąbką. Zwłaszcza delikatne pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać tworzywa do owinięcia paczki?

 

Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy rzecz do kartonu, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbędne naklejki i objaśnienia, które mogą zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić pokrywy kartonu. Na zewnątrz pudła umieśćmy widoczną kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).