(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-05-31 09:50

8 SZTUK PŁYT 7,2 X 1,4 RAZEM 100KG

(Nr 1820327)

Długość [m]:

7,20

Szerokość [m]:

1,4

Wysokość [m]:

6

Waga w kg:

100.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

KARTON FOLIA

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 547.00 km

Informacje dodatkowe:

WITAM MAM DO ZABRANIA PŁYTY JEDNA 7,2M X 1,4 MX 6CM JEST 8 SZT ,CAŁOŚĆ WAŻY OK 100-120 KG ,MOŻE BYĆ NA LAWECIE PILNE

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to zajęcie fragmentu powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli dysponujemy do przewiezienia niewielki towar, który nie wymaga zajęcia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga użycia dużej płaszczyzny, wówczas użycie takiego rodzaju kategorii jak: niepełna ciężarówka jest pasujące. 

    Do ciężarówek stosowanych w przewozie LTL zalicza się wozy, których ciężar przekracza 3,5 t. i inne pojazdy spełniające wymagania ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się duże pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki typu: firanka i furgon. Rodzaj samochodu ciężarowego powinien być dostosowany do przewiezienia naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wytypowanej przez nas kategorii.

    W kalkulacjach kosztów transportu ładunku w obrębie LTL, kluczowe są jego parametry – ciężar i wielkość. Warto także dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały opakowane. Jeżeli tak, warto opisać ładunek. Kluczowa bywa również informacja na temat usługi – czy zalicza się do niej tylko transport, czy na przykład załadunek i rozładunek. Kluczowy może być również termin wykonania transportu.

    Ładunki przewożone w ramach LTL to często paczki z odzieżą, narzędzia, maszyny, a czasem zdarzają się fragmenty elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, jeżeli transport niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Błonie, Polska

Od 31 maj 2017 do 4 cze 2017

Adres i termin dostawy

Berlin, Niemcy

Termin elastyczny