(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-05-31 09:50

8 SZTUK PŁYT 7,2 X 1,4 RAZEM 100KG

(Nr 1820327)

Długość [m]:

7,20

Szerokość [m]:

1,4

Wysokość [m]:

6

Waga w kg:

100.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

KARTON FOLIA

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 547.00 km

Informacje dodatkowe:

WITAM MAM DO ZABRANIA PŁYTY JEDNA 7,2M X 1,4 MX 6CM JEST 8 SZT ,CAŁOŚĆ WAŻY OK 100-120 KG ,MOŻE BYĆ NA LAWECIE PILNE

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zajęcie fragmentu powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli mamy do przetransportowania drobny ładunek, który nie potrzebuje skorzystania z pełnej ciężarówki lub który nie wymaga użycia dużej powierzchni, wówczas wybranie takiej kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest trafne. 

    Do ciężarówek używanych w przewozie LTL kwalifikuje się auta, których ciężar jest większy niż 3,5 tony i pozostałe pojazdy spełniające wymagania ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się spore kontenery meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe w wersji: firanka i furgon. Wariant samochodu ciężarowego powinien być dopasowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

    W oszacowaniu ceny przewozu ładunku w obrębie LTL, istotnetego ładunku parametry – ciężar i wielkość. Należy także dołączyć informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały zapakowane. Jeśli tak, trzeba opisać pakunek. Istotna jest także informacja w sprawie usługi – czy zalicza się do niej wyłącznie transport, czy również załadunek oraz wyładunek. Znaczącą daną jest również termin wykonania transportu.

    Ładunki transportowane w obszarze LTL to często paczki z odzieżą, narzędzia, maszyny, a czasem zdarzają się części elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, kiedy transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy, żeby przetransportować nasz ładunek, można skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego transportem całonaczepowym.


Adres i termin nadania

Błonie, Polska

Od 31 maj 2017 do 4 cze 2017

Adres i termin dostawy

Berlin, Niemcy

Termin elastyczny