(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2018-02-01 16:45

8 ton kostki granitowej

(Nr 2342496)
8 ton kostki granitowej

Waga w kg (łączna):

1000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 612.00 km

Transport wywrotką

    W momencie kiedy szukasz przewozu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, najlepszą alternatywą jest przewóz samochodem - wywrotką.

    Samochód - wywrotka to model pojazdu ciężarowego. Posiada on charakterystyczną budowę skrzyni załadunkowej, która jest zrobiona z blachy. Wywrotka posiada specjalne zawiasy, które można albo uchylać bocznie, albo umożliwia otwieranie jej tylnej klapy. To rozwiązanie daje szeroki dostęp do powierzchni załadunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i wyładunek towaru, a więc oszczędza czas. Wywrotki różnią się w zależności od rozmiaru towaru, który mogą zabrać oraz od sposobu rozładunku. Największą masę mogą przewieźć samochody - wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i można na nie załadować aż 32 tony.

    Żeby uzyskać ciekawą ofertę dla transportu na wywrotce, warto dodać w portalu - na stronie Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do tysięcy różnych firm zajmujących się transportem. W trakcie wystawiania ogłoszenia wybierz „Zleć transport”, a w kolejnym kroku należy wybrać kategorię „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Warto, jak najdokładniej opisać, to co masz do przetransportowania, podać trasę i czas realizacji, to ułatwi firmą transportowym precyzyjnie wycenić transport oraz zaproponować najtańszą cenę.

    Przykładowa cena za przewóz ciężarówką wywrotką na trasie w Polsce to 1600 zł. Transportowano 25 ton gruzu na odcinku o długości przekraczającej 400 km, co oznacza, że dzięki giełdzie transportowej Clicktrans, przewóz kosztował 900 zł taniej, niż zwykła opłata.

Adres i termin nadania

Strzegom, 58-150, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gdańsk, 02-968, Polska

Termin elastyczny