(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2018-02-01 16:45

8 ton kostki granitowej

(Nr 2342496)
8 ton kostki granitowej

Waga w kg (łączna):

1000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 612.00 km

Informacje dodatkowe:

data do uzgodnienia

Oferty od Przewoźników (0)

1500 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-02-2018, 11:26

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-02 do 2018-03-02

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Gabrysia K.

Cena (zawiera VAT): 1500 zł

Wiadomości: (2)

Jacek R. (Zleceniodawca)
02-02-2018, 13:28
Dziękuję za odpowiedź Czy cena 1500 którą Państwo podali dotyczy 8t?
Mariusz P. (Przewoźnik)
02-02-2018, 20:44
Wszystkie szczegóły do uzgodnienia indywidualnie z spedytorem prowadzącym (dzień odbioru/godzina/awizacja itd itp --- Zapraszamy
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport wywrotką

        Jeżeli poszukujesz transportu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, najlepszą alternatywą jest przewóz samochodem - wywrotką.

            Samochód - wywrotka to model samochodu ciężarowego, dzięki specyficznej budowie skrzyni ładunkowej, która jest wytworzona z blachy. Wywrotka posiada specjalne zawiasy, które można albo uchylać bocznie, albo umożliwia otwieranie jej tylnej klapy. To rozwiązanie daje wygodny dostęp do powierzchni załadunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i rozładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Samochody wywrotki różnią się w zależności od rozmiaru towaru, który mogą przewieźć oraz od sposobu wyładunku. Największe ciężary przetransportują wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i można na nie załadować około 32 tony.

            Aby dostać ciekawą ofertę dla przewozu na ciężarówce wywrotce, warto dodać w serwisie - na stronie Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do kilku tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się przewozem. Przy wystawianiu ogłoszenia wybierz „Zleć transport”, a następnie trzeba wybrać opcje „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Warto, jak najstaranniej opisać, to co posiadasz do przewiezienia, podać trasę i termin, to ułatwi przewoźnikom precyzyjnie wycenić transport i zaoferować najtańszą cenę.

            Przykładowy koszt za przewóz wywrotką na terenie Polski to 1600 zł. Transportowano 25 ton gruzu na trasie o długości ponad 400 km, czyli dzięki serwisowi Clicktrans, przewóz wyniósł 900 PLN taniej, niż standardowa stawka.

Adres i termin nadania

Strzegom, 58-150, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gdańsk, 02-968, Polska

Termin elastyczny