(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

8 ton solówka 7,80x2,4x2,40 (Nr 6110285)

Długość [m]:

7.8

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2.4

Waga w kg (łączna):

1000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Zbiorniki plastikowe z płaskim dnem nie wymagają palety

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 256.00 km

Adres i termin nadania

Słowacja, Kraj Preszowski, Bardejów

Od 18 maj 2020 do 19 maj 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Sosnowiec

Od 19 maj 2020 do 21 maj 2020


Transport pełną ciężarówką

            Transport ładunku zlecany na pełną ciężarówkę przyciąga przede wszystkim zakłady pracy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat wyprowadzają się. Warto przed zamówieniem takiego transportu pouzgadniać parę zasadniczych problemów.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku oraz wyładunku towaru. Jeżeli znajduje się na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe zdolne podnieść jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W przypadku niewielkich przedmiotów czy też ładunków sypkich, opłaca się uzgodnić, czy niezbędna jest górna osłona i czy do transportu wystarczy nieprzykryta przyczepa. Kiedy potrzebujemy przetransportować rośliny, towary spożywcze, wówczas może okazać się potrzebne skorzystanie z pojazdu-chłodni. Pamiętajmy, że transport produktów łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie stosownych certyfikatów, dodatkowo w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w niektórych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po ustaleniu swoich warunków, szybko można natrafić firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Ze względu na fakt, że ogłoszenia na niej publikowane, trafiają do bardzo dużej ilości różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę aut dostosowanych do transportu różnorodnych paczek, zaś duża konkurencja pozwala dostanie korzystnych cen.