(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-10-26 03:58

8 tubos PVC

(Nr 2115318)
8 tubos PVC

Długość [m]:

0.33

Szerokość [m]:

0.33

Wysokość [m]:

300

Waga w kg (łączna):

700.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 3040.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to użycie kawałka powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy mamy do przetransportowania drobny towar, który nie potrzebuje skorzystania z pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga wykorzystania dużej przestrzeni, wtedy użycie takiego rodzaju kategorii jak: niepełna ciężarówka jest w sam raz. 


Do ciężarówek stosowanych w transporcie LTL zalicza się auta, których waga jest większy niż 3,5 tony i pozostałe maszyny spełniające kryteria ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się spore kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe i ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe typu: firanka oraz furgon. Typ ciężarówki wypadałoby aby był przystosowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W oszacowaniu kosztów przewozu ładunku w ramach LTL, ważne są tego ładunku parametry – waga i rozmiar. Warto również dołączyć informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały spakowane. Jeżeli tak, wypada opisać paczkę. Kluczowa jest także informacja w kwestii usługi – czy zalicza się do niej wyłącznie przewóz, czy na przykład załadunek oraz rozładunek. Istotny może być również termin wykonania usługi.

Ładunki przewożone w zakresie LTL to zwykle palety, paczki, meble, a czasem zdarzają się fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeśli przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, opłaca się skorzystać z alternatywy – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Mezőfalva, 2422, Węgry

Od 15 lis 2017 do 20 lis 2017

Adres i termin dostawy

Póvoa de Santa Iria e Forte da Casa, 2625, Portugalia

Od 20 lis 2017 do 26 lis 2017