(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Inne przesyłki, Inne Dodano: 2017-03-31 21:00

80 starych kół od wozu z Bawarii (Nr 1711864)

Długość [m]:

0.3

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

0.3

Waga w kg (łączna):

20.00

Liczba sztuk:

80

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 811.00 km

Transport różnych towarów

Giełda transportowa Clicktrans.pl to internetowy portal licytacyjny tyczący się usług przewozowych. Giełda przewozowa stanowi bazę bieżących zamówień oraz zapewnia przewoźnikom odpowiedni dostęp do zleceń uszeregowanych według kategorii. Gdy planujemy skorzystać z giełdy przewozowej, należy zarejestrować się – opcja ta jest zupełnie za darmo. W dalszej kolejności powinno się dołączyć swoje ogłoszenie (gdy jesteś zlecającym transport) lub wyszukać ofertę na wyznaczonej trasie (w przypadku, kiedy jesteś firmą transportową).

Jakie korzyści daje Clicktrans?

Serwis Clicktrans.pl przewoźnikom daje wgląd do wielu tysięcy ofert w kraju jak i w Unii Europejskiej, a zlecającym przewóz - szansę przedstawienia swojej paczki tysiącom firm transportowym, które w lot przeprowadzą wycenę.

Jakie wolne ładunki znajdziecie na giełdzie przewozowej?

Na giełdzie przewozowej znajdują się oferty transportowe dla wielorakiego rodzaju ładunków. Zleceniodawcy mogą wystawić transport w ramach następujących kategorii, np.: meble, motocykle i skutery, pojazdy inne, paczki, łodzie, pojazdy budowlane, przyczepy, pojazdy zabytkowe, gokarty, skutery śnieżne, samoloty, palety, kontener, maszyny i urządzenia przemysłowe, sprzęt AGD, sprzęt ogrodowy, pianina i fortepiany, szkło/kruche/łamliwe, dzieła sztuki, jachty, kajaki, zwierzęta oraz dużo innych. Do wziętych kategorii zleceń przewozowych zaliczają się: przewóz samochodów, transport palet, jaki i giełda przeprowadzek. Znaczącą większość zlecanych ofert stanowią oferty transportowe na busa, czyli ogłoszenia transportowe do 3,5 t.

Adres i termin nadania

Monachium, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bielsko-Biała, 43-300, Polska

Termin elastyczny