(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-12-28 11:51

800-1000

(Nr 2245182)
800-1000

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

800.00

Ilość sztuk:

400

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 3288.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej wymiarów, wagi i od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę przewozu pakunku, należy wystawić za darmo zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo ważne, kiedy planujemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Zanim wybierzesz przewoźnika, utwierdź się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując paczkę do wysyłki należy nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy napakować fragmentami styropianu, papieru lub gąbką. Nadzwyczaj delikatne paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć materiały do zapakowania pakunku?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim umieścimy rzecz do kartonu, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbyteczne naklejki i objaśnienia, które mogą zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Na wierzch pudła przymocujmy widoczną kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lizbona, 1100-148, Portugalia

Termin elastyczny