(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-07-24 10:30

80kg (Nr 3004764)

80kg

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.50

Waga w kg (łączna):

80.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

lamele drewniane w paczkach

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1816.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu pozostałych ładunków jest zależny od rozmiaru towaru, daty transportu oraz odcinka pomiędzy miejscem załadunku i wyładunku.

Klasyfikacje ładunków

    Transport ładunków dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, kontenery oraz wywrotka.

    Palety - obejmują bazę, na której rozkłada się mniejsze przedmioty lub pakunki. Najbardziej znanym typem palety są palety euro. Na paletach często transportuje się meble, szkło, towary budowlane (np., farby, kamień itd.), drzwi jak także produkty chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to transport ładunku, który musi być przewożony samochodem ciężarowym oraz zapełnia jedynie fragment przestrzeni do załadunku. Przy takim typie przewozu stosuje się ciągniki siodłowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do przewozu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego.
Do takiego rodzaju transportu używa się różnego rodzaju ciężarówki.

    Pojemniki metalowe – Przewóz niektórych ładunków wymaga użycia kontenera – zwłaszcza przy przewozie ładunków w postaci płynu oraz towarów sypkich. W tych pojemnikach metalowych można także transportować drobnicę w paczkach – workach, pudełkach itp. W kontenerach można przewozić także palety.

    Wywrotka – pomaga w transporcie ładunków płynnych i kawałkowych – łatwo rozpoznać ją dzięki szczególnej skrzyni ładunkowej, przekręconej w tył lub na bok.

    Pozostałe ładunki – towary, które nie kwalifikują się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do ładunków pozostałych. Znajdziemy tu na przykład zlecenia odnoszące się do przewozu rusztowania czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Zieluń

Od 25 lip 2018 do 27 lip 2018

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, West Midlands, Birmingham

Od 31 sie 2018 do 1 wrz 2018