(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Palety Dodano: 2018-04-30 13:11

8t materialy budowalne

(Nr 2646684)
8t materialy budowalne

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

8000.00

Ilość sztuk:

8

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Długość [m]:

1.2

Szerokość [m]:

0.8

Dystans: 1146.00 km

Informacje dodatkowe:

Chcialabym zamowic ponizszy transport na odbior 17/18 maj Do wyceny prosze dorzucic ubezpieczenie towaru (materialy budowlane, meble) Załadunek Polska Zabrzeg 43516 Rozładunek Francja Saint Louis La Chaussee 68300 Odbiór 1 Zabrzeg 43516 Towar - 2palety plytek 10 okien 500kg ( potrzebne 2moduły do transportu okien balkonowych ) 8 drzwi 500kg Materiały budowlane (można ułożyć na płytki) Waga calosc 3t Odbiór 2 - Cwiklice 43229 (czynne od 7h30) 2 palety parkietu + klej Waga calosc 1.18t Odbior 3 - Tychy (czynne od 9h) 2palety plytek + meble lazienkowe Rozladunek Francja, Saint Louis La Chaussee FR68300 Łączna waga- 8t około 8 miejsc paletowych Kolejność odbiorow dowolna Potrzebny samochód 8t, z winda i paleciakiem

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy transport mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub przez zmianę wyposażenia domu, warto zwrócić uwagę na kilka kwestii, dlatego że pomyłki w momencie załatwiania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Problemy mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym salonie przez dalszych parę lat, aż do następnej zmiany mebli, bądź do doszczętnego uszkodzenia oraz potrzeby nabycia nieużywanego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, gdy przewozimy podniszczone meble, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz oczyścić, na przykład wilgotną szmatką. Następnie warto przeanalizować, czy przewożony mebel rozmontować, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, bywa ryzykowne, dlatego że elementy mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak np. łóżko może utracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Jednak przy bardzo wielkich obiektach, takich jak przykładowo szafa, musimy wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy trzeba w następnej kolejności należycie zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się stare pledy, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając szczególną czujność na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do obijania się i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwrócić uwagę na szklane elementy, przykładowo szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, można użyć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu mebla idealnie podtrzymuje całość w miejscu. Żeby zlokalizować dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu nieodpłatnego ogłoszenia, uzyskamy wiele ciekawych propozycji przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Aby jak najsprawniej i jak najprędzej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu szczegółowo przedstawić wszystkie gabaryty przygotowanych do przewozu mebli, a także podać ich ciężar i trasę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Zabrzeg, 43-516, Polska

17 maj 2018

Adres i termin dostawy

Saint-Louis, 68300, Francja

19 maj 2018