(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-09-05 09:37

8ton

(Nr 2009234)
8ton

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1,5

Waga w kg:

8000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Kilka palet łączne wymiary powyzej

Budżet zlecenia [zł]:

1

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 914.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

5290 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-09-2017, 19:33

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 5290 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to zagospodarowanie kawałka płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy dysponujemy do przewiezienia niewielki ładunek, który nie wymaga użycia pełnej ciężarówki lub który nie wymaga użycia całej przestrzeni, wtedy użycie takiego rodzaju kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest właściwe. 

    Do samochodów ciężarowych wykorzystywanych w przewozie LTL kwalifikuje się wozy, których waga przekracza 3,5 t. oraz pozostałe samochody spełniające warunki ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się wielkie kontenery meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe , jak także ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki gatunek: firanka i furgon. Rodzaj samochodu ciężarowego powinien być przystosowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

    W wyliczeniach ceny przewozu ładunku w obrębie LTL, istotnejego parametry – ciężar i rozmiar. Trzeba również dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeżeli tak, trzeba opisać ładunek. Kluczowa bywa także informacja w temacie usługi – czy wlicza się w nią tylko przewóz, czy również załadunek oraz rozładunek. Istotny jest także czas zrealizowania usługi.

    Ładunki transportowane w ramach LTL to zazwyczaj paczki z odzieżą, narzędzia, meble, a nawet części elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, gdy transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy, żeby przewieźć nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego transportem całonaczepowym.


Adres i termin nadania

Wrocław, Polska

6 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Zagrzeb, Chorwacja

9 wrz 2017