(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-09-05 09:37

8ton

(Nr 2009234)
8ton

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1,5

Waga w kg:

8000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Kilka palet łączne wymiary powyzej

Budżet zlecenia [zł]:

1

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 914.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

5290 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-09-2017, 19:33

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 5290 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to użycie fragmentu płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli posiadamy do przetransportowania nieduży ładunek, który nie potrzebuje skorzystania z pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga skorzystania z dużej płaszczyzny, wówczas użycie takiego rodzaju kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest prawidłowe. 

    Do samochodów ciężarowych wykorzystywanych w przewozie LTL zalicza się samochody, których waga przewyższa 3,5 tony i pozostałe pojazdy spełniające wymagania ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się pokaźne kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki w wersji: firanka lub furgon. Typ samochodu ciężarowego wypadałoby aby był dostosowany do przetransportowania naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

    W oszacowaniu kosztów przewozu ładunku w obrębie LTL, istotne są jego parametry – ciężar i rozmiar. Powinno się także dołączyć informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały spakowane. Jeżeli tak, trzeba opisać pakunek. Ważna bywa również informacja w tematyce usługi – czy wlicza się w nią tylko przewóz, czy również załadunek oraz rozładunek. Znaczącą daną jest również termin realizacji transportu.

    Ładunki transportowane w ramach LTL to z reguły paczki z odzieżą, narzędzia, maszyny, a nawet elementy elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, gdy przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, warto skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Wrocław, Polska

6 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Zagrzeb, Chorwacja

9 wrz 2017