(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-09-05 09:37

8ton

(Nr 2009234)
8ton

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1,5

Waga w kg (łączna):

8000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Kilka palet łączne wymiary powyzej

Budżet zlecenia [zł]:

1

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 914.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

5290 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-09-2017, 19:33

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-09-10

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 5290 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to spożytkowanie części przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli dysponujemy do przewiezienia drobny towar, który nie potrzebuje użycia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje skorzystania z całej przestrzeni, wtedy użycie takiego typu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest stosowne. 


Do ciężarówek używanych w transporcie LTL zalicza się wozy, których ciężar jest większy niż 3,5 t. i inne maszyny spełniające zasady ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się pokaźne pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki w wersji: firanka lub furgon. Wariant ciężarówki powinien być dopasowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W wycenie przewozu ładunku w obrębie LTL, kluczowe są jego parametry – waga i wielkość. Wypada także dodać informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały zapakowane. Jeśli tak, trzeba opisać paczkę. Istotna jest również informacja na temat usługi – czy wlicza się w nią tylko przewóz, czy na przykład załadunek oraz rozładunek. Kluczowy jest również czas zrealizowania transportu.

Ładunki transportowane w ramach LTL to zwykle palety, paczki, meble, a nawet części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, gdy przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Wrocław, Polska

6 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Zagrzeb, Chorwacja

9 wrz 2017