(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-04 22:40

9 aut osobowych

(Nr 2008706)
9 aut osobowych

Marka i model:

Opel astra

Waga w kg (łączna):

1200.00

Budżet zlecenia [zł]:

7000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1235.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam. Zlecę transport 9 samochodów osobowych. Najlepiej jeden transport lohr lub po mniej aut auto laweta. Proszę o -

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu pojazdu pojawia się nierzadko, jeśli nabywamy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, na przykład z Włoch. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść samochód?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie pojazdu na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach dostaniemy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie samochodów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Sposoby przewożenia auta

    Do transportu wozu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne zamocowanie samochodu – koła pojazdu należy przypiąć 4 taśmami trzymającymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał miejsca w trakcie transportu. Wypada pamiętać także, że rzeczywista waga naczepy nie może przekraczać rzeczywistej masy auta ciągnącego.

Procedury

    Aby niezależnie transportować pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie kiedy DMC przekracza 3,5 t., wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy przewóz u przewoźnika w obszarze Unii Europejskiej, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, który upoważnia firmę transportową do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Aalter, 9880;9881, Belgia

Od 4 wrz 2017 do 7 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Czarnówko, 84-351, Polska

Od 5 wrz 2017 do 11 wrz 2017