(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-07-23 10:53

9 euro palet Belgia (Nr 2999468)

9 euro palet Belgia

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

170

Waga w kg (łączna):

3500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

9 EURO PALET fIGURY OGRODOWE

Budżet zlecenia [zł]:

1890

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 903.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zagospodarowanie części przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy posiadamy do przetransportowania mniejszy towar, który nie wymaga wykorzystania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga zajęcia całej przestrzeni, wówczas wzięcie takiego typu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest stosowne. 


Do samochodów ciężarowych stosowanych w przewozie LTL zalicza się auta, których waga przekracza 3,5 t. oraz inne samochody spełniające kryteria ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się wielkie pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe oraz samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki gatunek: firanka i furgon. Gatunek samochodu ciężarowego wypadałoby aby był przystosowany do przewiezienia naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W kalkulacjach kosztów transportu ładunku w ramach LTL, istotne są tego ładunku parametry – ciężar i wielkość. Warto również dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały zapakowane. Jeśli tak, trzeba opisać opakowanie. Istotna jest także informacja w tematyce usługi – czy obejmuje tylko transport, czy także załadunek oraz wyładunek. Kluczowy jest także termin wykonania usługi.

Ładunki transportowane w zakresie LTL to z reguły palety, paczki, meble, a nawet elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeśli przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Nowe Miasteczko, 67-124, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Beringen, 3582, Belgia

Termin elastyczny