(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

9 kartonow waga w sumie 70kg - lekkie dekoracje (Nr 3815561)

9 kartonow waga w sumie 70kg - lekkie dekoracje

Długość [m]:

70

Szerokość [m]:

55

Wysokość [m]:

55

Waga w kg (łączna):

15

Liczba sztuk:

5

Dystans: 1790.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 31 sty 2019 do 7 lut 2019

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Poole, Poole

10 lut 2019


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę transportu paczki, opłaca się opublikować darmowe ofertę w portalu Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Oprócz tego przed samym transportem warto zaznaczyć typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Te wskazówki są szczególnie ważne, gdy chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Zanim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto naładować kawałkami trocin, papieru lub gąbką. Zwłaszcza delikatne paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać surowce do owinięcia pakunku?

 

Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy przedmiot do opakowania, oszacujmy jego stan, usuńmy wszelkie zbyteczne etykiety i napisy, które mogą zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić klapy kartonu. Na zewnątrz kartonu przyklejmy białą kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).