(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-07-24 20:55

9 lub 10 EU Pal o łącznej masie max 9 ton

(Nr 1920545)
9 lub 10 EU Pal o łącznej masie max 9 ton

Długość [m]:

1,2

Szerokość [m]:

0,8

Wysokość [m]:

1,2

Waga w kg:

9000.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 615.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3380 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-07-2017, 15:40

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-25 do 2017-08-01

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3380 zł

Wiadomości:

3400 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-07-2017, 09:07

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-26 do 2017-10-23

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

przyczepa

Opis oferty:

Usługi spedycyjno-transportowe oraz kurierskie, możliwość jednorazowej jak i stałej współpracy.  Oferujemy transport krajowy i międzynarodowy  Tanie przesyłki kurierskie od (paczka 10 zł lub paleta 110 zł)  Wspieramy naszych klientów na każdym etapie współpracy  Posiadamy jedną z największych baz przewoźników w Europie, jesteśmy w stanie odebrać ładunek z każdego miejsca.  Organizujemy transport przewozów ładunków całopojazdowych, częściowych, doładunków, drobnicowych  Jesteśmy dyspozycyjni 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu  Posiadamy nowoczesną flotę (firanki, chłodnie, wywrotki, lawety, platformy, cysterny, naczepy do przewozu ponadgabarytowego, itp.)  Konkurencyjne ceny z możliwością negocjacji  Każdy ładunek jest ubezpieczony  Załadunek i rozładunek musi zapewnić zlecający  Usługa zostanie zrealizowana od 1-7 dnia od akceptacji oferty

Cena (zawiera VAT): 3400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to wykorzystanie kawałka płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli posiadamy do przetransportowania drobny ładunek, który nie potrzebuje zajęcia pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje użycia dużej powierzchni, wówczas wybranie takiego typu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest pasujące. 

    Do samochodów ciężarowych stosowanych w transporcie LTL kwalifikuje się samochody, których ciężar przekracza 3,5 t. oraz pozostałe maszyny spełniające wymagania ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się spore kontenery meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe i ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe typu: firanka lub furgon. Typ ciężarówki wypadałoby aby był dopasowany do przetransportowania naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

    W wyliczeniach ceny przewozu ładunku w obrębie LTL, kluczowe są jego parametry – waga i wielkość. Trzeba również dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały spakowane. Jeśli tak, trzeba opisać ładunek. Ważna jest także informacja w temacie usługi – czy zalicza się do niej tylko transport, czy również załadunek i rozładunek. Kluczowy jest także termin realizacji transportu.

    Ładunki transportowane w ramach LTL to zwykle palety, paczki, meble, a czasem zdarzają się elementy elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, kiedy transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Ratingen, Niemcy

Od 27 lip 2017 do 28 lip 2017

Adres i termin dostawy

Monachium, Niemcy

Od 28 lip 2017 do 29 lip 2017