(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-07-24 20:55

9 lub 10 EU Pal o łącznej masie max 9 ton

(Nr 1920545)
9 lub 10 EU Pal o łącznej masie max 9 ton

Długość [m]:

1,2

Szerokość [m]:

0,8

Wysokość [m]:

1,2

Waga w kg (łączna):

9000.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 615.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3380 zł

ID firmy: 57948
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-07-2017, 15:40

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-25 do 2017-08-01

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3380 zł

Wiadomości:

3400 zł

ID firmy: 68960
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-07-2017, 09:07

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-26 do 2017-10-23

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

przyczepa

Opis oferty:

Usługi spedycyjno-transportowe oraz kurierskie, możliwość jednorazowej jak i stałej współpracy.  Oferujemy transport krajowy i międzynarodowy  Tanie przesyłki kurierskie od (paczka 10 zł lub paleta 110 zł)  Wspieramy naszych klientów na każdym etapie współpracy  Posiadamy jedną z największych baz przewoźników w Europie, jesteśmy w stanie odebrać ładunek z każdego miejsca.  Organizujemy transport przewozów ładunków całopojazdowych, częściowych, doładunków, drobnicowych  Jesteśmy dyspozycyjni 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu  Posiadamy nowoczesną flotę (firanki, chłodnie, wywrotki, lawety, platformy, cysterny, naczepy do przewozu ponadgabarytowego, itp.)  Konkurencyjne ceny z możliwością negocjacji  Każdy ładunek jest ubezpieczony  Załadunek i rozładunek musi zapewnić zlecający  Usługa zostanie zrealizowana od 1-7 dnia od akceptacji oferty

Cena (zawiera VAT): 3400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to zajęcie części powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy mamy do przetransportowania niewielki towar, który nie potrzebuje użycia pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje zajęcia dużej przestrzeni, wtedy użycie takiego wariantu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest trafne. 


Do samochodów ciężarowych wykorzystywanych w przewozie LTL zalicza się pojazdy, których waga przewyższa 3,5 tony oraz pozostałe samochody spełniające wymagania ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się spore pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe , jak także ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki typu: firanka lub furgon. Wariant samochodu ciężarowego wypadałoby aby był przystosowany do przewiezienia naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W oszacowaniu kosztów przewozu ładunku w ramach LTL, istotne są tego ładunku parametry – ciężar i rozmiar. Powinno się również dołączyć informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały opakowane. Jeśli tak, należy opisać ładunek. Kluczowa jest także informacja w sprawie usługi – czy wlicza się w nią tylko przewóz, czy przykładowo załadunek i wyładunek. Istotny jest także czas wykonania usługi.

Ładunki transportowane w tematyce LTL to zwykle paczki z odzieżą, paczki, meble, a czasem zdarzają się części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, kiedy transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Ratingen, Niemcy

Od 27 lip 2017 do 28 lip 2017

Adres i termin dostawy

Monachium, Niemcy

Od 28 lip 2017 do 29 lip 2017