(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

9 paczek styropianu 1,2x0,6x0,45 m (Nr 7076672)

Długość [m]:

1.2

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.45

Waga w kg (łączna):

20

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

styropian jest w paczkach foliowych 1,2x0,6x0,45

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 192.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Łódź

Od 18 gru 2020 do 21 gru 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Magnuszew

Od 18 gru 2020 do 21 gru 2020


Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to skorzystanie z kawałka przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy dysponujemy do przewiezienia nieduży towar, który nie potrzebuje zajęcia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje zagospodarowania dużej przestrzeni, wówczas wzięcie takiego rodzaju kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest właściwe. 


Do ciężarówek używanych w transporcie LTL kwalifikuje się samochody, których waga przekracza 3,5 tony oraz inne pojazdy spełniające warunki ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się wielkie kontenery meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe typu: firanka lub furgon. Wariant ciężarówki wypadałoby aby był przystosowany do przetransportowania naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

W wyliczeniach ceny przewozu ładunku w ramach LTL, istotne są tego ładunku parametry – ciężar i rozmiar. Należy także dołączyć informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeśli tak, powinno się opisać pakunek. Istotna jest również informacja w temacie usługi – czy wlicza się w nią wyłącznie transport, czy również załadunek i rozładunek. Znaczącą daną może być także czas realizacji transportu.

Ładunki przewożone w ramach LTL to z reguły paczki z odzieżą, narzędzia, maszyny, a czasem zdarzają się części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeśli transport niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, warto skorzystać z alternatywy – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego przewozem całonaczepowym.