(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

9 palet 120cm x 260cm + 66 rolek siatki leśnej h-180cm (Nr 7113438)

Długość [m]:

2.6

Szerokość [m]:

1.2

Wysokość [m]:

1.2

Waga w kg (łączna):

17500

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Paleta ze słupkami drewnianymi + siatka leśna może być luzem na paletach

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Dystans: 498.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Czarnków Zanotecki

Od 29 gru 2020 do 31 gru 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Jarczew

Od 29 gru 2020 do 4 sty 2021


Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to skorzystanie z części przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy posiadamy do przewiezienia mniejszy ładunek, który nie potrzebuje zajęcia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga użycia całej przestrzeni, wtedy wybranie takiego wariantu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest pasujące. 


Do samochodów ciężarowych używanych w przewozie LTL kwalifikuje się wozy, których waga przekracza 3,5 tony oraz inne maszyny spełniające kryteria ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się ciężarowe kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe i ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe typu: firanka lub furgon. Typ ciężarówki wypadałoby aby był dostosowany do przewiezienia naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W oszacowaniu ceny przewozu ładunku w obrębie LTL, istotne są tego ładunku parametry – waga i wielkość. Wypada również dołączyć informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeżeli tak, wypada opisać opakowanie. Kluczowa bywa również informacja w sprawie usługi – czy obejmuje wyłącznie przewóz, czy także załadunek i rozładunek. Ważnym elementem może być także czas realizacji usługi.

Ładunki transportowane w obszarze LTL to zwykle palety, narzędzia, meble, a czasem zdarzają się części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, kiedy transport niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, opłaca się skorzystać z alternatywy – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego transportem całonaczepowym.