(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-12-27 12:05

9 palets

(Nr 2243412)
9 palets

Długość [m]:

1,6

Szerokość [m]:

1,2

Wysokość [m]:

0,8

Waga w kg:

4500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Cajas de cartón de 40 x 30 x 30 cm

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Son 9 palets europeos de altura aprox. 1,6 m, no remontables. Cada palets pesa aprox. 500 kg

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to spożytkowanie kawałka powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy mamy do przewiezienia mały ładunek, który nie wymaga skorzystania z pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje skorzystania z całej powierzchni, wtedy wybranie takiego rodzaju kategorii jak: niepełna ciężarówka jest w sam raz. 

    Do samochodów ciężarowych używanych w transporcie LTL kwalifikuje się pojazdy, których waga przewyższa 3,5 tony oraz inne pojazdy spełniające wymogi ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się wielkie kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe typu: firanka lub furgon. Gatunek samochodu ciężarowego powinien być dostosowany do przetransportowania naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

    W wyliczeniach ceny przewozu ładunku w obrębie LTL, ważne są tego ładunku parametry – ciężar i gabaryty. Warto również dodać informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeżeli tak, warto opisać opakowanie. Kluczowa jest również informacja w tematyce usługi – czy zalicza się do niej wyłącznie przewóz, czy także załadunek i wyładunek. Istotny jest także termin wykonania usługi.

    Ładunki transportowane w zakresie LTL to zazwyczaj paczki z odzieżą, narzędzia, meble, a czasem zdarzają się części elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, jeżeli transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, opłaca się skorzystać z alternatywy – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Bergamo, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Aguascalientes, 20000, Meksyk

Termin elastyczny