(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-12-27 12:05

9 palets

(Nr 2243412)
9 palets

Długość [m]:

1.6

Szerokość [m]:

1.2

Wysokość [m]:

0.8

Waga w kg (łączna):

4500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Cajas de cartón de 40 x 30 x 30 cm

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zajęcie części płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli posiadamy do przetransportowania mniejszy towar, który nie wymaga zagospodarowania pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje skorzystania z całej powierzchni, wtedy wybranie takiego rodzaju kategorii jak: niepełna ciężarówka jest stosowne. 


Do ciężarówek wykorzystywanych w transporcie LTL zalicza się samochody, których ciężar jest większy niż 3,5 tony i pozostałe maszyny spełniające kryteria ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się ciężarowe kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki gatunek: firanka oraz furgon. Rodzaj ciężarówki wypadałoby aby był dostosowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wytypowanej przez nas kategorii.

W wyliczeniach ceny przewozu ładunku w obrębie LTL, kluczowe są tego ładunku parametry – ciężar i wielkość. Trzeba także dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały spakowane. Jeżeli tak, wypada opisać ładunek. Istotna bywa również informacja w sprawie usługi – czy obejmuje tylko przewóz, czy także załadunek oraz rozładunek. Istotny jest także czas zrealizowania transportu.

Ładunki transportowane w obszarze LTL to zwykle palety, narzędzia, meble, a nawet części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, kiedy przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Bergamo, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Aguascalientes, 20000, Meksyk

Termin elastyczny