(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

9 rowerów (Nr 7025691)

9 rowerów

Waga w kg (łączna):

180

Dystans: 723.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Noord-Brabant, Helmond

Od 11 gru 2020 do 13 gru 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Rzepin

Od 11 gru 2020 do 14 gru 2020


Transport rowerów

Przewóz rowerów dotyczy sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy szansy przetransportowania roweru. Potrzebę na transport rowerów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również osoby, które ofiarowują rower jako upominek.

Szykowanie roweru do przewozu

W przypadku, kiedy transportujemy nowiutki rower trzeba pozostawić go w oryginalnym pudle. Gdy potrzebujemy to transportujemy również rower, który jest nienowy, jednak przydałoby się umieścić go w pudle po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego opakowania lub nabyć taki karton w supermarkecie remontowym lub rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu opłaca się odkręcić i ściągnąć wszelkie ruchome elementy – pedały, lampy, czasomierz. Wyżej wymienione części jednośladu przydałoby się ulokować w osobnych, mniejszych pudełkach bądź zabezpieczyć kawałkami brystolu i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 cm grubości). Wystające elementy takie jak śruby bądź przerzutki należy zabezpieczyć tekturowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w kartonie trzeba osłonić makulaturą lub folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i mocną taśmą.

Gdy podejmiemy decyzję, aby zlecić przewóz jednośladu u przewoźnika, nie musimy martwić się o doręczenie materiałów chroniących przesyłkę.

Cena transportu roweru

Cena transportu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby jednośladów, ich wielkości, a również terminu realizacji przewozu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 PLN. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało średnio 120 złotych. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 złotych.