(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-04-27 15:01

9 samochodow osobowych

(Nr 2638428)
9 samochodow osobowych

Marka i model:

Bmw 730

Waga w kg (łączna):

2.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1548.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1200 zł

ID firmy: 713388
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-05-2018, 10:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-21 do 2018-05-26

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2018-05-26, 10:45

Opis oferty:

podana cena za 1 szt max możemy zabrać 6 szt na załadunku i rozładunku potrzebny wózek widłowy

Cena (zawiera VAT): 1200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu samochodu pojawia się niekiedy, gdy zakupujemy nowy samochód lub sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, np. z Wielkiej Brytanii. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie pojazdu na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach dostaniemy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie aut. Przed wyborem firmy transportowej należy utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia auta.

Sposoby przewożenia pojazdu

    Do przewiezienia wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne zamocowanie auta – koła auta powinny być przypięte 4 taśmami mocującymi tak, aby pojazd nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Należy nie zapominać także, iż faktyczna waga przyczepy nie powinna przekraczać faktycznej masy samochodu ciągnącego.

Formalności

    Aby niezależnie przewozić wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku kiedy DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, jaki upełnomocnia firmę transportową do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Royal Tunbridge Wells, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Dąbrowa Górnicza, Polska

Termin elastyczny