(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-08-28 08:55

9 ton w big bagach- kruszywo

(Nr 1990781)
9 ton w big bagach- kruszywo

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1,5

Waga w kg:

9000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Kruszywo w big bagach o łącznej wadze 9 ton. Zależy mi na załadunku w dniu dziejszym, rozładunek również dzisiaj może być późnym wieczorem. Najpójźniej jutro 8 rano. W razie pytan proszę o kontakt 531 494 754

Dystans: 312.00 km

Informacje dodatkowe:

Transport Rogoźnica koło Strzegomia - Kraków 9 ton w big bagach Rozładunek w dniu dzisiejszym najpóźniej jutro rano

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zajęcie części płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli mamy do przewiezienia nieduży towar, który nie potrzebuje zagospodarowania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje użycia dużej powierzchni, wówczas wzięcie takiej kategorii jak: niepełna ciężarówka jest najodpowiedniejsze. 

    Do samochodów ciężarowych wykorzystywanych w przewozie LTL zalicza się wozy, których ciężar przewyższa 3,5 tony oraz inne samochody spełniające warunki ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się wielkie kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe , jak także ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki w wersji: firanka lub furgon. Gatunek ciężarówki wypadałoby aby był dopasowany do przewiezienia naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

    W kalkulacjach kosztów transportu ładunku w ramach LTL, ważnejego parametry – waga i wymiary. Trzeba także dołączyć informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały opakowane. Jeśli tak, trzeba opisać paczkę. Kluczowa jest także informacja w kwestii usługi – czy wlicza się w nią tylko transport, czy również załadunek oraz wyładunek. Zasadniczą informacją jest także termin realizacji usługi.

    Ładunki przewożone w tematyce LTL to zwykle paczki z odzieżą, narzędzia, maszyny, a nawet elementy elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, jeśli przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy, żeby przetransportować nasz ładunek, opłaca się skorzystać z alternatywy – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego przewozem całonaczepowym.


Adres i termin nadania

Strzegom, Polska

29 sie 2017

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

29 sie 2017