(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-08-28 08:55

9 ton w big bagach- kruszywo

(Nr 1990781)
9 ton w big bagach- kruszywo

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1,5

Waga w kg:

9000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Kruszywo w big bagach o łącznej wadze 9 ton. Zależy mi na załadunku w dniu dziejszym, rozładunek również dzisiaj może być późnym wieczorem. Najpójźniej jutro 8 rano. W razie pytan proszę o kontakt 531 494 754

Dystans: 312.00 km

Informacje dodatkowe:

Transport Rogoźnica koło Strzegomia - Kraków 9 ton w big bagach Rozładunek w dniu dzisiejszym najpóźniej jutro rano

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to wykorzystanie fragmentu powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy posiadamy do przetransportowania nieduży towar, który nie potrzebuje zajęcia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje wykorzystania dużej powierzchni, wtedy użycie takiego typu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest pasujące. 

    Do ciężarówek stosowanych w transporcie LTL kwalifikuje się pojazdy, których ciężar jest większy niż 3,5 tony i inne samochody spełniające wymogi ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się ciężarowe kontenery meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe i ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki typu: firanka oraz furgon. Rodzaj samochodu ciężarowego wypadałoby aby był dostosowany do przewiezienia naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

    W oszacowaniu ceny przewozu ładunku w ramach LTL, istotne są jego parametry – waga i wielkość. Wypada również dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeśli tak, powinno się opisać opakowanie. Ważna bywa także informacja na temat usługi – czy obejmuje wyłącznie transport, czy również załadunek oraz rozładunek. Zasadniczą informacją może być także czas realizacji usługi.

    Ładunki transportowane w ramach LTL to zazwyczaj palety, paczki, meble, a czasem zdarzają się części elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, gdy przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, warto skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Strzegom, Polska

29 sie 2017

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

29 sie 2017