(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-08-28 08:55

9 ton w big bagach- kruszywo

(Nr 1990781)
9 ton w big bagach- kruszywo

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1,5

Waga w kg (łączna):

9000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Kruszywo w big bagach o łącznej wadze 9 ton. Zależy mi na załadunku w dniu dziejszym, rozładunek również dzisiaj może być późnym wieczorem. Najpójźniej jutro 8 rano. W razie pytan proszę o kontakt 531 494 754

Dystans: 312.00 km

Informacje dodatkowe:

Transport Rogoźnica koło Strzegomia - Kraków 9 ton w big bagach Rozładunek w dniu dzisiejszym najpóźniej jutro rano

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to zagospodarowanie kawałka powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli posiadamy do przewiezienia drobny ładunek, który nie wymaga wykorzystania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje użycia całej przestrzeni, wtedy wzięcie takiej kategorii jak: niepełna ciężarówka jest trafne. 


Do ciężarówek wykorzystywanych w transporcie LTL kwalifikuje się auta, których ciężar przekracza 3,5 t. oraz pozostałe maszyny spełniające warunki ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się pokaźne kontenery meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe w wersji: firanka lub furgon. Typ ciężarówki powinien być dostosowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W kalkulacjach kosztów transportu ładunku w ramach LTL, ważne są jego parametry – ciężar i wielkość. Powinno się także dodać informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały spakowane. Jeżeli tak, należy opisać ładunek. Ważna bywa także informacja w sprawie usługi – czy obejmuje tylko przewóz, czy na przykład załadunek oraz rozładunek. Kluczowy jest także termin realizacji transportu.

Ładunki przewożone w zakresie LTL to zwykle paczki z odzieżą, paczki, meble, a czasem zdarzają się części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, kiedy przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Strzegom, Polska

29 sie 2017

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

29 sie 2017