(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

90 paczek (Nr 5691971)

90 paczek

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

1600

Liczba sztuk:

90

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 373.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdynia

5 mar 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej korzystną opcję przewozu pakunku, dobrą praktyką jest opublikować za darmo zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem warto podać typ transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo ważne, jeśli chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Zanim wyłonisz firmę transportową, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując przesyłkę do transportu należy pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy naładować kawałkami styropianu, gazet lub gąbką. Bardzo kruche paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać surowce do zapakowania przesyłki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy przedmiot do kartonu, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszystkie nieprzydatne etykiety i teksty, które mogłyby zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić klapy pudła. Na wierzch pudła przymocujmy białą kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).