(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2017-10-28 11:32

Abi Northstar

(Nr 2120118)
Abi Northstar

Długość [m]:

4.6

Szerokość [m]:

2.2

Wysokość [m]:

2.3

Waga w kg (łączna):

1100.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1894.00 km

Transport przyczep kempingowych

    Przewóz przyczep kempingowych nie należy do prostych, ani do najtańszych. W czasie transportowania takiego ładunku, wskazane jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego specjalnego samochodu dostosowanego do przewozu pozostałych pojazdów. Firmy transportowe, które podejmą się przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni otrzymać garść informacji od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Podstawowe czynniki decydujące o cenie transportu to: rozmiar, ciężar, długość trasy oraz deklarację, czy przyczepa jest sprawna. Sprawna naczepa kempingowa powinna posiadać działające koła, cechuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innym przypadku należy posiadać profesjonalną maszynę, na przykład mini dźwig. Cena przewozu naczepy kempingowej uzależniona bywa też od faktu, czy firmy transportowe traktują ten przewóz jako dodanie sprzętu do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny transport - tylko tej konkretnej naczepy. Np., przewóz naczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 zł czyli taniej o 510 zł w stosunku do cen obowiązujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła podać mniejszy koszt, ze względu na to, że transport tej naczepy kempingowej został wykonany przez doładunek do istniejącego transportu.

    Zanim przystąpimy do transportu przyczepy kempingowej, istotne jest, aby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane rzeczy, albo je solidnie zabezpieczyć, żeby podczas transportu nie uszkodziły nic wewnątrz przyczepy.

    Gdy potrzebujemy skorzystać z możliwości niedrogiego transportu, należy zlecić przewóz przyczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób wiadomość dotrze do tysiąca firm transportowych, które przeanalizują zlecenie i zaproponują ciekawą cenę. Wówczas zostaje tylko zdecydować się na odpowiadającą nam ofertę.

Adres i termin nadania

Leeds, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sochaczew, 96-500, Polska

Termin elastyczny