(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

access (Nr 5820366)

Marka i model:

Access

Długość [m]:

185

Szerokość [m]:

130

Wysokość [m]:

120

Waga w kg (łączna):

250

Budżet zlecenia [zł]:

300

Dystans: 194.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Częstochowa

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Mszana Dolna

Termin elastyczny


Transport quada

Quady zazwyczaj są to drogie pojazdy i z tego powodu powinno się je bardzo uważnie przewozić. Ważnym parametrem jest rzetelne zabezpieczenie quada przed uszkodzeniem w czasie transportu.

Quady z reguły transportuje się przyczepą, niemniej jednak można także samochodem dostawczym lub o sporych wymiarach pojazdem osobowym (transport ostatnią metodą nie zalecamy, albowiem w czasie przewozu można zarysować zarówno quada jak i samochód osobowy).

W przypadku, gdy transportujemy quada na przyczepce, ważne jest aby unieruchomić go korzystając z 4 pasów mocujących. Nabywając taśmy mocujące warto mieć na uwadze, żeby nie kończyły się otwartym zaczepem, ponieważ podczas transportu występują różnorakie wstrząsy i taka taśma może normalnie się wypiąć. Pasy mocujące zrobione są z wytrzymałego surowca, jednak w czasie transportu, ważne jest aby zwrócić wyjątkową uwagę, żeby pasy nie dotykały o żadne zaostrzone części, ponieważ mogą się przedziurawić i pęknąć.

Kiedy transportujemy quad przy pomocy samochodu dostawczego, również należy go unieruchomić. Najłatwiej jest wykonać to przy pomocy pasów mocujących oraz dołożyć obijaki w taki sposób, aby i quad i auto dostawcze nie poniosły szwanku podczas transportu. Przy transporcie quada za pomocą innego pojazdu, warto pomyśleć o wylaniu zawartości jego baka. Warto to zrobić, gdyż podczas transportu benzyna lub inne substancje potrafią się rozlać oraz pobrudzić auto od środka. Takie warunki dodatkowo zmniejszą komfort podróży samego kierowcy.

W przypadku, gdy zlecamy przewóz quada przez firmę transportową, warto utwierdzić się czy ma odpowiedni sprzęt do załadunku oraz wyładunku.

Koszt transportu quada przeważnie zależny jest od trasy jaką ma do pokonania samochód. Żeby poznać prawdziwą cenę transportu quada, proponujemy wystawić zlecenie transportu na giełdzie transportowej takiej jak Clicktrans.pl, w której znajduje się tysiące firm transportowych, które profesjonalizują się w takich przewozach.