(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Adly moto (Nr 6484775)

Adly moto

Marka i model:

Adly

Długość [m]:

184

Szerokość [m]:

107

Wysokość [m]:

106

Waga w kg (łączna):

225

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 453.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Jaén

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Benidorm

Termin elastyczny


Transport quada

Quady to drogie pojazdy i dlatego należy je naprawdę uważnie przewozić. Głównym czynnikiem jest porządne zabezpieczenie quada przed zarysowaniem podczas transportu.

Quady na ogół przewozi się na przyczepce, jednak można także busem lub większym pojazdem osobowym (przewóz ostatnim sposobem nie polecamy, gdyż podczas przewozu można zarysować zarówno quada jak także samochód osobowy).

Kiedy przewozimy quada na naczepie, ważne jest aby unieruchomić go korzystając z 4 pasów mocujących. Kupując taśmy mocujące wypada pamiętać, aby nie kończyły się otwartym zaczepem, ponieważ w trakcie transportu występują różnorakie wstrząsy i taka taśma może normalnie się odhaczyć. Pasy mocujące wytwarzane są z odpornego materiału, jednak podczas transportu, trzeba zwrócić wyjątkową uwagę, aby pasy nie ocierały się o żadne chropowate elementy, dlatego, że mogą się przetrzeć i przerwać.

Kiedy przewozimy quad za pomocą samochodu dostawczego, również powinno się go unieruchomić. Najlepiej jest zrobić to przy pomocy taśm mocujących i dodatkowo dołożyć obijaki w takich miejscach, żeby i quad i auto dostawcze nie ucierpiały w czasie transportu. Podczas przewozu quada przy użyciu innego samochodu, trzeba pomyśleć o wylaniu zawartości jego baka. Należy to zrobić, albowiem w momencie jazdy benzyna czy inne płyny mogą się wylać i zanieczyścić auto od środka. Takie okoliczności także zmniejszą komfort podróży samego kierowcy.

Jeżeli zlecamy przewóz quada przez przewoźnika, wówczas dobrą praktyką jest upewnić się czy posiada przystosowany sprzęt do załadunku jak i rozładunku.

Koszt transportu quada na ogół uzależniony jest od trasy jaką ma do przejechania pojazd. Kiedy chcemy poznać realną cenę transportu quada, proponujemy opublikować ofertę transportu na giełdzie przewozowej takiej jak Clicktrans.pl, w jakiej znajduje się tysiące przewoźników, którzy profesjonalizują się w takich transportach.