(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Aeon 50 (Nr 6752644)

Marka i model:

Aeon Cobra 50

Długość [m]:

1.4

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.9

Waga w kg (łączna):

100

Budżet zlecenia [zł]:

400

Dystans: 937.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Blomberg

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Czersk

Termin elastyczny


Transport quada

Quady zazwyczaj są to cenne pojazdy i z tego powodu trzeba je naprawdę uważnie przewozić. Ważnym parametrem jest porządne zabezpieczenie quada przed zarysowaniem podczas transportu.

Quady na ogół przewozi się na przyczepce, niemniej jednak można również busem lub o sporych wymiarach autem osobowym (przewóz ostatnim sposobem nie polecamy, gdyż podczas transportu można uszkodzić jednocześnie quada oraz samochód osobowy).

W przypadku, gdy przewozimy quada na naczepie, istotne jest żeby unieruchomić go korzystając z 4 pasów mocujących. Nabywając taśmy mocujące wypada pamiętać, aby nie kończyły się otwartym hakiem, ponieważ podczas przewozu zdarzają się różnorakie drgania i taka taśma może zwyczajnie się wypiąć. Pasy mocujące zrobione są z odpornego surowca, jednak w trakcie transportu, istotne jest żeby zwrócić wyjątkową uwagę, żeby taśmy nie dotykały o żadne chropowate elementy, dlatego, że mogą się zniszczyć i pęknąć.

W momencie, kiedy transportujemy quad przy pomocy ciężarówki, również trzeba go unieruchomić. Najlepiej jest wykonać to za pomocą taśm mocujących i dodatkowo dodać obijaki w taki sposób, żeby i quad i auto dostawcze nie ucierpiały w trakcie transportu. Podczas przewozu quada przy użyciu innego samochodu, warto pomyśleć o opróżnieniu go z paliwa. Warto to zrobić, albowiem w momencie przewozu paliwo czy olej mogą się wylać i wybrudzić auto od wewnątrz. Takie warunki też obniżą komfort podróży samego kierowcy.

Gdy zlecamy przewóz quada przez przewoźnika, należy utwierdzić się czy ma stosowny sprzęt do załadunku i rozładunku.

Koszt przewozu quada w głównej mierze uzależniony jest od odległości którą ma do przejechania pojazd. Żeby poznać realną cenę transportu quada, możemy wystawić ofertę transportu na giełdzie transportowej takiej jak Clicktrans.pl, gdzie znajduje się tysiące firm przewozowych, które profesjonalizują się w takich transportach.