(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

agregat gaśniczy (Nr 7577957)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
agregat gaśniczy
160 x 50 x 50 cm
150 kg
1
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Łączna waga:
150 kg
Dystans
202 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Września

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Trzebnica

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Transport urządzeń jak i różnego sprzętu wymaga doświadczenia ze strony firmy transportowej, która powinna prawidłowo ochronić maszynę, aby ustrzec się różnego rodzaju awarii, zarysowań i wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji transport maszyn i sprzętu są spawarki, młoty, schładzarki, przesiewacze, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, piece, maszyny czyszczące, podnośniki jak i dużo innych.

Cena transportu maszyn i sprzętu

Cena przewozu maszyn lub sprzętu jest zależna często od wielkości i ciężaru przedmiotu, a dodatkowo od trasy czyli od miejsca załadunku do miejsca wyładunku. Głównie transport urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i wymaga przepisowych zaświadczeń oraz specjalistycznej wiedzy ze strony przewoźnika. W Polsce śr. cena  transportu urządzenia wynosi 1,28 zł/km. Przykładowo, transport maszyny wulkanizacyjnej w naszym kraju to cena 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej na terenie Polski związane jest z wydatkiem blisko 1,02 zł za kilometr.

Koszt transportu maszyn lub sprzętu poza teren Polski

Głównymi kierunkami w europejskim przewozie urządzeń lub sprzętu są Niemcy i Anglia. Średni koszt przewozu urządzeń lub sprzętu za jeden kilometr na trasie Polska – UK kosztuje 0,70 złotych. Przykładowo, transport spawarki do Anglii cena wyniesie średnio 0,23 zł/km. Natomiast na odcinku nasz kraj – Niemcy za transport urządzeń poniesiemy koszt prawie 0,95 zł/km. Na tym odcinku za przewóz maszyny typu oklejarka kosztuje prawie 1,18 zł za kilometr, a transport frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł/km.