(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Agregat maszyna rolnicza (Nr 7643166)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Agregat maszyna rolnicza
380 x 250 x 180 cm
850 kg
1
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Łączna waga:
850 kg
Dystans
718 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Preußisch Oldendorf

Od 14 kwi 2021 do 17 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Jezierzyce Wielkie

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Przewóz urządzeń i sprzętu wymaga praktyki ze strony przewoźnika, który musi odpowiednio ochronić urządzenie, aby uniknąć uszkodzeń, zadraśnięć i wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii transport urządzeń i sprzętu należą spawarki, wyważarki, schładzarki, przesiewacze, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, piece, urządzenia czyszczące, podnośniki jak i wiele innych.

Koszt przewozu maszyn i sprzętu

Cena transportu maszyn lub sprzętu będzie związana głównie od wymiarów i ciężaru przedmiotu oraz od odległości od punktu załadunku do miejsca wyładunku. Głównie przewóz maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i wymaga odpowiednich zaświadczeń jak i profesjonalnej wiedzy ze strony firmy transportowej. W Polsce śr. cena  transportu urządzenia wynosi 1,28 zł za kilometr. Orientacyjnie np., transport urządzenia wulkanizacyjnego w obrębie Polski to koszt 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej na terenie Polski wiąże się z ceną prawie 1,02 zł/km.

Koszt transportu urządzeń lub sprzętu na obczyznę

Często wybieranymi kierunkami w międzynarodowym transporcie urządzeń lub sprzętu są Niemcy i Wielka Brytania. Średni koszt transportu maszyn i sprzętu za jeden km na trasie Polska – Wielka Brytania jest wydatkiem około 0,70 zł. Weźmy na przykład, przewóz spawarki do UK będzie kosztował średnio 0,23 zł/km. Za to na odcinku nasz kraj – Niemcy za przewóz urządzeń będzie kosztował niecałe 0,95 zł za kilometr. Na tym odcinku za transport urządzenia typu oklejarka zapłacimy prawie 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki kosztuje 0,54 zł/km.