(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2017-04-29 21:30

agregat pradotworczy

(Nr 1760031)

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

50

Dystans: 433.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

290 zł

ID firmy: 7416
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-04-2017, 20:37

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-08 do 2017-05-31

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 290 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn i sprzętu

    Transport urządzeń jak i różnego sprzętu potrzebuje praktyki ze strony przewoźnika, który powinien stosownie zabezpieczyć urządzenie, aby ustrzec się różnego rodzaju awarii, zarysowań oraz wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji transport urządzeń i sprzętu są spawarki, wyważarki, witryny chłodnicze, przesiewacze, konstrukcje stalowe, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), maszyny czyszczące, suszarnie oraz wiele innych.

Koszt transportu urządzeń lub sprzętu

    Cena transportu urządzeń lub sprzętu jest związana głównie od wymiarów jak i ciężaru maszyny, a dodatkowo od odległości od punktu załadunku do punktu wyładunku. Z reguły przewóz urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania stosownych uprawień oraz dużej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W obrębie kraju średnia cena  transportu urządzenia wynosi 1,28 zł/km. Przykładowo, przewóz urządzenia wulkanizacyjnego w naszym kraju to cena 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej w kraju związane jest z ceną prawie 1,02 zł/km.

Koszt transportu urządzeń lub sprzętu na obczyznę

    Głównymi kierunkami w międzynarodowym przewozie maszyn i sprzętu są Niemcy i UK. Średni koszt transportu maszyn lub sprzętu na 1 km przy trasie nasz kraj – Wielka Brytania jest wydatkiem około 0,70 złotych. Orientacyjnie np., transport spawarki do UK będzie kosztował prawie 0,23 zł/km. Tymczasem na odcinku Polska – Niemcy za transport maszyn będzie kosztował prawie 0,95 zł za kilometr. Na tej trasie za przewóz urządzenia typu oklejarka cena wynosi średnio 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki kosztuje 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

Gołańcz, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Starachowice, 27-200, Polska

Termin elastyczny