(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-12-07 08:24

agregat prądotwórczy 2300kg 3 metry na 1 (Nr 3611537)

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

1.2

Wysokość [m]:

1.7

Waga w kg (łączna):

2300.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

ładunek na poprzecznych belkach, więc może jechać na każdego rodzaju transporcie, nawet na lawecie z najazdami i pusta wewnątrz. Ok. 2200-2300kg. załadunek i rozładunek widlakiem jest na miejscu. Odbiór może być w każdej godzinie od zaraz, im prędzej tym lepiej, a przy dostawie do Gorzowa Wlkp (Wojcieszyce k. Gorzowa) nie trzeba będzie czekać, rozładunek może być natychmiast, o każdej porze, nawet w środku nocy. Nie potrzebuję faktury. Za szybką usługę przewidziany napiwek.

Budżet zlecenia [zł]:

1100

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 628.00 km

Transport innych ładunków

Przewóz różnych towarów

Koszt przewozu ładunków bywa zależny od rozmiaru ładunku, terminu przewozu jak również od odcinka pomiędzy miejscem załadunku i wyładunku.

Rodzaje ładunków

Przewóz ładunków rozdzielamy na podgrupy takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

Palety - stanowią podstawę, na której umieszcza się nieduże rzeczy lub pakunki. Najbardziej rozpowszechnionym gatunkiem palety są palety euro. Na nich często przewozi się artykuły spożywcze, szkło, artykuły budowlane (takie jak terakota, panele itd.), drzwi jak również towary chemiczne.

Niepełna ciężarówka - LTL to transport towaru, który musi być przewożony samochodem - Tirem oraz zapełnia tylko część przestrzeni ładunkowej. Do tego typu przewozu stosuje się ciągniki siodłowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

Pełny samochód dostawczy - FTL dotyczy przewozu towaru, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego.
Przy takim typie przewozu stosuje się różnego typu ciężarówki.

Pojemniki metalowe – Przewóz pewnych towarów wymaga użycia kontenera – przede wszystkim w przypadku transportu towarów płynnych lub towarów sypkich. W kontenerach można także przewozić drobnicę w paczkach – skrzyniach, kartonach itp. W pojemnikach metalowych można przewozić także palety.

Ciężarówka – wywrotka – pomaga w transporcie ładunków w postaci płynu i sypkich – bez problemu można poznać ją po charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przechylonej do tyłu lub na bok.

Inne ładunki – towary, które nie klasyfikują się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do ładunków innych. Znajdują się tu m.in. zlecenia dotyczące transportu rusztowania czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Odrowąż, Polska

Od 7 gru 2018 do 8 gru 2018

Adres i termin dostawy

Wojcieszyce, 66-400, Polska

Od 7 gru 2018 do 12 gru 2018