(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-12-11 21:08

agregat prądotwórczy 2300kg 3 metry na 1 (Nr 3634245)

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

1.2

Wysokość [m]:

1.7

Waga w kg (łączna):

2300.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

ładunek na poprzecznych belkach, więc może jechać na każdego rodzaju transporcie, nawet na lawecie z najazdami i pusta wewnątrz. Ok. 2200-2300kg. załadunek i rozładunek dźwigiem - jest na miejscu. Odbiór może być w każdej godzinie od zaraz, im prędzej tym lepiej, a przy dostawie do Gorzowa Wlkp (Wojcieszyce k. Gorzowa) nie trzeba będzie czekać, rozładunek może być natychmiast, o każdej porze, nawet w środku nocy. Nie potrzebuję faktury. Za szybką usługę przewidziany napiwek.

Budżet zlecenia [zł]:

1100

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 628.00 km

Transport innych ładunków

Transport innych towarów

Koszt przewozu ładunków bywa uzależniony od wielkości ładunku, terminu transportu jak również od dystansu między miejscem załadunku i rozładunku.

Grupowanie ładunków

Przewóz towarów dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

Palety - obejmują bazę, na której można układać nieduże przedmioty lub pakunki. Najpopularniejszym typem palety są palety euro. Na nich często przewozi się meble, paczki, artykuły budowlane (np., farby, kamień itd.), okna jak również produkty chemiczne.

Niepełna ciężarówka - LTL to transport ładunku, który powinno się przewozić samochodem ciężarowym oraz zapełnia tylko fragment przestrzeni do załadunku. Do tego typu przewozu stosuje się ciągniki siodłowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do przewozu towaru, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego.
Przy takim typie transportu stosuje się różnego typu samochody ciężarowe.

Pojemniki metalowe – Transport niektórych towarów wymaga użycia pojemnika metalowego – zwłaszcza przy przewozie towarów w postaci płynu i ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można również przewozić towary drobne w paczkach – skrzyniach, pudełkach itp. W pojemnikach metalowych zdarza się również transport palet.

Wywrotka – pomaga w transporcie materiałów w postaci płynu i sypkich – bez problemu można poznać ją dzięki szczególnej skrzyni ładunkowej, przekręconej w tył lub na bok.

Inne towary – ładunki, które nie klasyfikują się do wcześniej wymienionych typów można zaliczyć do ładunków innych. Znajdują się tu m.in. zlecenia odnoszące się do przewozu rusztowania czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Odrowąż, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wojcieszyce, 66-400, Polska

Termin elastyczny