(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-06-02 18:05

agregat ścierniskowy gruber

(Nr 1825058)
agregat ścierniskowy gruber

Marka i model:

KOTTE

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

800.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1032.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2690 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 12:42

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-18

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam BIURO :) :)

Cena (zawiera VAT): 2690 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz urządzeń uprawnych nierzadko jest przewozem ponadgabarytowym. Do maszyn rolniczych zaliczamy ciągniki rolnicze, kosiarki, siewniki, rozsiewacze nawozów, snopowiązałki jak i wiele innych. Sporawe pojazdy uprawne bywają maszynami nienormatywnymi. Urządzenia te nie mogą swobodnie przemieszczać się po polskich trasach, gdyż ich rozmiar przerasta możliwe gabaryty zakładane przez kodeks drogowy w Polsce jak również w UE. Problem przedstawiać może dodatkowo nacisk osi pojazdów uprawnych, który przewyższa zasady możliwe dla większej części tras.

Jak przewozi się urządzenia rolnicze?

    Do przewozu maszyn i pojazdów uprawnych nierzadko stosuje się przyczepy typu semi lub tele. Przewoźnicy oferujący przewóz pojazdów rolniczych mają odpowiednio przystosowanymi lawetami, jakie umożliwiają przewieźć ciągniki rolnicze, których ciężar wynosi do kilku ton, jak na przykład kombajny. Przewoźnik podejmujący się przewozu pojazdu uprawnego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a również mieć odpowiednie uprawnienia, sprzęt branżowy i praktykę. W przypadku, jeżeli maszyna przerasta dopuszczalne normy gabarytami lub ciężarem, wymagane jest otrzymanie odpowiedniego pozwolenia, a również potrzebna będzie obecność pilota przy przewozie.

Cena przewozu urządzeń rolniczych

    Koszt transportu urządzenia uprawnego jest uzależniona od wymiarów, ciężaru i stanu pojazdu. Na wycenę przewozu wpływa także długość między miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Ważnym elementem może być dodatkowo termin transportu.

Adres i termin nadania

Enger, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ostrołęka, Polska

Termin elastyczny