(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Maszyny i urządzenia przemysłowe Dodano: 2018-01-30 13:18

agregat tynkarski pftg4

(Nr 2335156)
agregat tynkarski pftg4

Długość [m]:

1.2

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

1.2

Waga w kg (łączna):

210.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

800

Dystans: 2856.00 km

Informacje dodatkowe:

do zabrania maszyna jak w opisie. Można ją załadować na palete

Oferty od Przewoźników (0)

1890 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-01-2018, 15:28

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-31 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Agnieszka P. :)

Cena (zawiera VAT): 1890 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport of machinery and industrial equipment

    Transport maszyn przemysłowych jest terminem szalenie ogólnym i dość trudnym przy realizacji. Wynika to w głównej mierze z rozmiarów oraz ciężaru tych urządzeń, które w zależności od zastosowania bardzo się różnią, a są w stanie osiągać wysoce pokaźne parametry. Do ich transportowania nierzadko są niezbędne specjalne pojazdy dopasowane do przewozu towarów przekraczających standardową wielkość. W wypadku takich transportów zdarza się, że obowiązkowe będzie zezwolenie na przejazd. Przyda się porozmawiać o tym z wyszukaną firmą przewozową, aby nie dopuścić do zarekwirowania urządzeń na trasie przez stróże prawa. W przypadku, kiedy szukamy tego rodzaju przewozu, warto wybrać giełdę przewozową, taką jak Clicktrans. Dzięki Clicktrans, do twojego zlecenia przewozu ma dostęp bardzo mnóstwo różnych zakładów posiadających wszelkiego typu wozy, a poprzez sposób licytowania ofert, zdarza się zdobyć szczególnie tanią stawkę za transport. W przypadku transportu urządzeń za granicę, do Anglii czy Niemiec, koszt takiego zlecenia to niecałe 1,28 zł/km. Ze względu na fakt, że maszyny takie jak traktory, transformatory czy pozostałe pojazdy rolnicze i budowlane, są rzeczami kosztownymi, lepiej więc wyłonić przewoźników, którzy posiadają wykupioną polisę ubezpieczeniową dotyczącą transportowanego ładunku.

Adres i termin nadania

Loch nam Madadh, HS6 5AD, Wielka Brytania

Od 31 sty 2018 do 14 lut 2018

Adres i termin dostawy

Łączki Brzeskie, 39-320, Polska

Termin elastyczny