(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-01-05 07:17

Air Conditioner

(Nr 2257120)
Air Conditioner

Długość [m]:

700

Szerokość [m]:

400

Wysokość [m]:

200

Waga w kg (łączna):

45.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1818.00 km

Transport sprzętu AGD

    Urządzenia AGD, czyli sprzęty dla domu można podzielić na 2 gatunki: produkty elektryczne dużych formatów takich jak pralki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki gazowe oraz urządzenia drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, tostery, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, depilatory, ekspresy do kawy czy miksery.

Warunki przewozu sprzętu AGD

    Kiedy zamawiasz transport sprzętu AGD w profesjonalnej firmie przewozowej, nie ma konieczności obawiać się o odpowiednie osłonięcie artykułu. W sytuacji, kiedy chcesz przewieźć produkty AGD o własnych siłach, zachowaj nadzwyczajną ostrożność, żeby uniknąć zniszczeń oraz zarysowań. Staraj się zachować oryginalne kartony po produkcie.

    Lodówki trzeba odłączyć od prądu co najmniej parę godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome części takie jak półki, powinno się wyjąć oraz spakować odrębnie. W momencie transportu pralki powinno się zadbać o zabezpieczenie bębna. Drzwiczki pralek, zmywarek i innych otwieranych urządzeń AGD wypada domknąć i zakleić. Szykując kuchenkę gazową do transportu, należy pamiętać o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania wyposażenia AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, sznurki i kartony – a kanty lodówki osłaniamy styropianem. Wyposażenie wysokie przykładowo jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji stojącej.

Koszt przewozu AGD

    Cena przewozu AGD zależy w głównej mierze od gabarytów, masy oraz działania artykułu AGD. Innym czynnikiem mającym wpływ na koszt jest odległość od miejsca załadunku do momentu wyładunku. Na przykład, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 zł. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy niecałe 100 zł. Koszt przewozu lodówki z Kielc do Krakowa kosztuje 169 PLN.

Adres i termin nadania

Pune, 411001, Indie

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Patna, 800001, Indie

15 sty 2018