AIR STREAM (Nr 5903252)

Długość [m]:

7.5

Szerokość [m]:

2.8

Wysokość [m]:

1.8

Waga w kg (łączna):

2500

Dystans: 220.00 km

Adres i termin nadania

Andora, Ordino, Ordino

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Girona

28 maj 2020


Transport przyczep kempingowych

Transport naczep kempingowych nie należy do łatwych, ani do tanich. Do przewożenia tego ładunku, niezbędne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego profesjonalnego samochodu dostosowanego do transportu innych samochodów. Firmy transportowe, które zadeklarują możliwość przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni dostać jak najwięcej danych od właściciela naczepy. Główne parametry wpływające na koszt transportu to: rozmiar, ciężar, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku jak i komunikat, czy naczepa jest nieuszkodzona. Sprawna naczepa kempingowa powinna mieć sprawne koła, cechuje ją to, że da radę wtoczyć się na ciężarówkę. W innym przypadku trzeba mieć profesjonalną maszynę, np. mini podnośnik. Cena przewozu przyczepy kempingowej zależna bywa też od faktu, czy przewoźnicy rozpatrują ten przewóz jako dołączenie rzeczy do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - tylko tej konkretnej przyczepy. Na przykład, przewóz przyczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 zł czyli jest to oszczędność rzędu 510 PLN w stosunku do cen obowiązujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła podać mniejszy koszt, ze względu na to, że przewóz tej przyczepy kempingowej został wykonany na zasadzie doładunku do posiadanego transportu.

Zanim przystąpimy do transportu naczepy kempingowej, kluczowe bywa, żeby usunąć z niej wszystkie ruchome rzeczy, albo je solidnie zabezpieczyć, żeby w czasie transportu nie zdemolowały nic wewnątrz przyczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby skorzystać z wariantu niedrogiego przewozu, należy zlecić transport przyczepy kempingowej na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób informacja dojdzie do tysiąca firm transportowych, które przeanalizują zlecenie i zaproponują dobrą cenę. Wówczas zostaje tylko zatwierdzić najciekawszą ofertę.